+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Truhlářství Jiří Vyhnálek

Klíčová slova: truhlářství, výroba, nábytek, schodiště

E-mail: info@truhlarstvivyhnalek.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ?nora 2011

Popis: Zabýváme se vybavením interiéru od pokládky podlah, přes výrobu dveří a obklady schodišť, až po výrobu a montáž nábytku dle požadavků zákazníka. Dále vyrábíme prodejní a kancelářský nábytek a v neposlední řadě také laboratorní digestoře několika typů a provedení.

Web: www.truhlarstvivyhnalek.cz/

Další související informace

Truhlářství Milan Ondráše

truhlářství, truhlářská výroba – Nabízíme zakázkovou výrobu nábytku. Vyrábíme a zároveň montujeme zahradní a interiérový nábytek, kuchyňské linky, pergoly, altány, venkovní a interiérové dveře, schodiště, postele a vestavěné skříně. Zároveň k našim službám nabízíme dopravu a velký výběr materiálu. To vše dle přání zákazníka.

Truhlářství Praha 9

Truhlářství, Truhlářství Praha 9 – http:Truhlářství BOMI působí již dlouhodobě na trhu truhlářství. Naším sídlem je městská část Praha 9-Dolní Počernice, ale geograficky se specializujeme na celou Prahu a střední Čechy.//www.truhlarstvi-praha9.cz

Truhlářství Prušánky

truhlářství, prušánky, novák, pavel novák, výroba – Jsme truhlářská firma založená v roce 1991. Zabýváme se výrobou široké škály výrobků, převážně z masivu a dýhy. Naše produkce je převážně zakázková, atypická. Spolupracujeme též s Památkovým ústavem v Brně při opravách a historických budov.

Načítání trvalo 0.0542 sekund.