+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Truhlářství Jiří Vyhnálek

Klíčová slova: truhlářství, výroba, nábytek, schodiště

E-mail: info@truhlarstvivyhnalek.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ?nora 2011

Popis: Zabýváme se vybavením interiéru od pokládky podlah, přes výrobu dveří a obklady schodišť, až po výrobu a montáž nábytku dle požadavků zákazníka. Dále vyrábíme prodejní a kancelářský nábytek a v neposlední řadě také laboratorní digestoře několika typů a provedení.

Web: www.truhlarstvivyhnalek.cz/

Další související informace

Zakázkové truhlářství Jel

Zakázková truhlářská výroba, nábytek, exteriéry – Zabýváme se převážně truhlářskou zakázkovou výrobou od velkých celků po drobné nábytkové solitiéry. Vyrábíme kuchyně, ložnice, kanceláře, restaurace, stoly, schody, komerční i bytové interiéry.

Truhlářství Prušánky

truhlářství, prušánky, novák, pavel novák, výroba – Jsme truhlářská firma založená v roce 1991. Zabýváme se výrobou široké škály výrobků, převážně z masivu a dýhy. Naše produkce je převážně zakázková, atypická. Spolupracujeme též s Památkovým ústavem v Brně při opravách a historických budov.

Truhlářství K+K s.r.o.

Truhlářství, K+K, Dolní Bukovsko, výroba, nábytku, – Výroba zakázkového nábytku - Truhlářství K+K s.r.o. Dolní Bukovsko. Truhlářské a tesařské práce. Výroba kuchyňského nábytku, dětského nábytku, nábytek do obývacího pokoje a ložnice. Schodiště, stoly a židle. Výroba dalších druhů nábytku.

Načítání trvalo 0.0568 sekund.