+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Truhlářství JIRO

Klíčová slova: truhlářství, výroba nábytku

E-mail: info@truhlarstvijiro.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. kv?tna 2010

Popis: Naše firma Truhlářství JIRO se zabývá návrhy a výrobou zakázkového nábytku. Navrhneme a vyrobíme Vám nábytek v rozměrech, které Vy potřebujete, ve tvarech a designu, který se Vám líbí, o kterém sníte. Můžete si u nás objednat nejen veškeré vybavení do Vašeho bytu – nábytek do obývacího pokoje, kuchyně, ložnice, dětského pokoje, koupelny, pracovny apod., ale i vestavěné skříně, vybavení obchodu, kanceláře či restaurace.

Web: www.truhlarstvijiro.cz

Další související informace

Výroba oken a dveří

výroba nábytku, zakázkové truhlářství, výroba oken – Nabízíme Vám zakázkové truhlářství, tj. výroba nábytku, výroba oken a dveří. Dále se zabýváme výbavou interiérů a kanceláří. Na zakázku vyrobíme kuchyňskou linku, ploty, pergoly, sauny apod.

Nábytek stolárna

Výroba nábytku na zakázku , eschop,dveře,podlahy,i – Výroba nábytku na zakázku , eschop,dveře,podlahy,interiéry , kuchyňské linky, drobné dřevostavby,skříně , stoly stolky, kancelář, žaluzie , dětské pokojíčky , sauny....vše na míru nebo v eschopu dle objednávky

Výroba zahradního nábytku

truhlářství brno, výroba zahradního nábytku – Výrábíme atypický zahradní nábytek na míru a provádíme veškéré truhlářské práce. Prodáváme šlapací káry a skákací trampolíny Berg Toys, dětská hřiště, houpačky, pískoviště Blue Rabbit. Najdete nás nedaleko Brna v Zastávce u Brna.

Načítání trvalo 0.0550 sekund.