+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Truhlářství Kašpar

Klíčová slova: nábytek z přírodního dřeva,lamino,výroba nábytku

E-mail: nabytek@ikaspar.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ??jna 2011

Popis: Výroba nábytku a bytových doplňků z kvalitního přírodního dřeva. Naše produkty lze zakoupit v obchodní síti nebo přímo v naší vzorkové prodejně, kde Vám nabídneme naše produkty v ještě širším sortimentu.

Web: www.ikaspar.cz/

Další související informace

Démos trade a.s.

lamino,desky,dřevotřískové desky,spárovačka,hobra, – Prodej nábytkového kování, plošných materiálů, nábytkových hran a doplňků pro výrobu nábytku. Lamino, hrany, truhlářské řezivo, dřevotřískové desky, laťovka,Egger,Kronospan,Thermopal, Senosan,Cetris,Hranipex

Zednictví Praha

rekonstrukce, opravy, stavebnictví, zednictví – Provádíme rekonstrukce a opravy bytových i nebytových prostor, bytových domů jak pro soukromý, tak i pro veřejný sektor. Stavíme ploty, kamenné zídky, kopeme a čistíme studny. Je pro nás samozřejmostí realizovat díla v kvalitě odpovídající představám investora a splňující požadavky patřičných norem, předpisů a moderních technologií. I vy máte možnost využít našich služeb a stát se našimi spokojenými zákazníky. Pokud máte o naše služby zájem, můžete si prostudovat naši nabídku.

Uklid.Puclik.cz profesionální úklid

úklid, úklidové služby, uherské hradiště, úklid ka – Nemáte dostatek času pro úklid svého domu, bytu, či kanceláře? Náš profesionální tým udělá vše za vás! Od nejdrobnějších maličkostí, jako je otření prachu a nečistot, až po vyčištění koberců a čalounění.

Načítání trvalo 0.1667 sekund.