+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Truhlářství Matefi

Klíčová slova: Truhlářství, kuchyně.

E-mail: mateficz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 23. dubna 2011

Popis: Truhlářství Praha. Naše truhlářství se zabývá návrhy, výrobou a montáží kuchyňských linek a obývacích stěn, dětských pokojů, vestavěných skříní apod. Na výrobu nábytku používáme lamino, dýhu, masiv.Výroba a montáž nábytku na míru.

Web: www.truhlarstvi-matefi.cz

Další související informace

Zakázkové truhlářství

zakázková výroba, truhlářství, masiv, lamino, dýha – Zakázkové truhlářství FUTO se zabývá převážně zakázkovou výrobou originálního nábytku z masivního dřeva. Vyrábíme nábytek, který zpříjemní vaši domácnost a dodá jí jedinečnou stylovost. Kromě masivního dřeva pracujeme také s laminem nebo dýhovanými deskami. V našem sortimentu můžete najít nábytek do dětských pokojů, ložnic, skříně, skříňky, komody, prádelníky, knihovny, postele, konferenční stolky, jídelní stoly, vnitřní dveře, obkládaná schodiště, pergoly, zahradní domky, venkovní nábytek, ozdobné květináče na zahradu, dřevěná stání pro automobily, balkónová zábradlí, plotová pole a další sortiment.Na naše výrobky používáme různé druhy dřevěných materiálů ve vysoké kvalitě. Součástí zakázky je i tónování do požadovaného odstínu. Nabízíme i možnost kombinace s kovy, sklem a dalšími prvky.Jakýkoliv váš požadavek je pro nás výzvou. Proto nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Truhlářství Pavel Juhas

truhlářství, nábytek, pergoly, ložnice, masiv – Zakázkové truhlářství Pavel Juhas nabízí výrobky ze dřeva na míru. Nábytek, vrata, dveře, podlahy, zkrátka vše co si budete přát od kvalitního Truhlářství za velice příznivé ceny s vysokou kvalitou odevedené práce.

Truhlářství K+K s.r.o.

Truhlářství, K+K, Dolní Bukovsko, výroba, nábytku, – Výroba zakázkového nábytku - Truhlářství K+K s.r.o. Dolní Bukovsko. Truhlářské a tesařské práce. Výroba kuchyňského nábytku, dětského nábytku, nábytek do obývacího pokoje a ložnice. Schodiště, stoly a židle. Výroba dalších druhů nábytku.

Načítání trvalo 1.7590 sekund.