+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Truhlářství Michal Vašíč

Klíčová slova: truhlářství, vašíček, avabab, havlíčkův brod

E-mail: m.vasicek@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ??jna 2012

Popis: Práce a služby truhlářské a sádrokartonářské. Veškerá zákázková výroba nábytku z lamina i masívu, oken, dveří, podlah, kuchyní, schodů a zábradlí, práce se sádrokartonem, a další. Na www stránkách Truhářská poradna pro kutily. Zážitkové kurzy truhlářství.

Web: www.avabab.cz

Další související informace

Zakázkové truhlářství

zakázková výroba, truhlářství, masiv, lamino, dýha – Zakázkové truhlářství FUTO se zabývá převážně zakázkovou výrobou originálního nábytku z masivního dřeva. Vyrábíme nábytek, který zpříjemní vaši domácnost a dodá jí jedinečnou stylovost. Kromě masivního dřeva pracujeme také s laminem nebo dýhovanými deskami. V našem sortimentu můžete najít nábytek do dětských pokojů, ložnic, skříně, skříňky, komody, prádelníky, knihovny, postele, konferenční stolky, jídelní stoly, vnitřní dveře, obkládaná schodiště, pergoly, zahradní domky, venkovní nábytek, ozdobné květináče na zahradu, dřevěná stání pro automobily, balkónová zábradlí, plotová pole a další sortiment.Na naše výrobky používáme různé druhy dřevěných materiálů ve vysoké kvalitě. Součástí zakázky je i tónování do požadovaného odstínu. Nabízíme i možnost kombinace s kovy, sklem a dalšími prvky.Jakýkoliv váš požadavek je pro nás výzvou. Proto nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Zakázkové truhlářství

truhlářství, truhlářství praha, kuchyně, kuchyně – Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku, včetně montáže a dopravy. Vyrábíme kuchyňské linky, kuchyňský, bytový a kancelářský nábytek, dveře, obložení, schodiště, stoly a židle, bytové doplňky. Individuální přístup.

Načítání trvalo 2.7624 sekund.