+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Truhlářství Michal Vašíč

Klíčová slova: truhlářství, vašíček, avabab, havlíčkův brod

E-mail: m.vasicek@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ??jna 2012

Popis: Práce a služby truhlářské a sádrokartonářské. Veškerá zákázková výroba nábytku z lamina i masívu, oken, dveří, podlah, kuchyní, schodů a zábradlí, práce se sádrokartonem, a další. Na www stránkách Truhářská poradna pro kutily. Zážitkové kurzy truhlářství.

Web: www.avabab.cz

Další související informace

Zakázkové truhlářství

truhlářství, zakázkové truhlářství, pila, jablonec – Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku, kuchyní, oken, schodů a dveří. Renovujeme a vyrábíme repliky starého nábytku. Na pile v Jiřetíně pod Bukovou Vám kromě prodeje dřeva v různých formách: trámy, prkna, fošny, latě atd., nabízíme také zpracování Vámi dovezeného materiálu a drobné tesařsko-truhlářské práce. Výroba pergol, altánů, střešních vazeb, vrat, plotů, zahradního nábytku a dalších výrobků dle Vašeho přání.

Truhlářství Středočeský kraj

Truhlářství, Truhlářství Střední Čechy – http://www.strechy-truhlarstvi-pribram.czNaše firma provozuje zakázkové truhlářství. Sháníte li, kde si nechat udělat nová okna, vchodové a interiérové dveře, palubky, podlahy či střechy, tak právě u nás jste na správné adrese.

Načítání trvalo 0.0848 sekund.