+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Truhlářství Milan Ondráše

Klíčová slova: truhlářství, truhlářská výroba

E-mail: info@truhlarstvi-ondrasek.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervence 2011

Popis: Nabízíme zakázkovou výrobu nábytku. Vyrábíme a zároveň montujeme zahradní a interiérový nábytek, kuchyňské linky, pergoly, altány, venkovní a interiérové dveře, schodiště, postele a vestavěné skříně. Zároveň k našim službám nabízíme dopravu a velký výběr materiálu. To vše dle přání zákazníka.

Web: www.truhlarstvi-ondrasek.cz

Další související informace

Truhlářství JIRO

truhlářství, výroba nábytku – Naše firma Truhlářství JIRO se zabývá návrhy a výrobou zakázkového nábytku. Navrhneme a vyrobíme Vám nábytek v rozměrech, které Vy potřebujete, ve tvarech a designu, který se Vám líbí, o kterém sníte. Můžete si u nás objednat nejen veškeré vybavení do Vašeho bytu – nábytek do obývacího pokoje, kuchyně, ložnice, dětského pokoje, koupelny, pracovny apod., ale i vestavěné skříně, vybavení obchodu, kanceláře či restaurace.

Danetart

šperky,náušnice,přívěšky,korálky,ruční výroba – Prodej ručně vyrobených šperků, přívěšků a dekorací ze dřeva a korálků. Prodej ručně vyrobených šperků, přívěšků a dekorací ze dřeva a korálků.Prodej ručně vyrobených šperků, přívěšků a dekorací ze dřeva a korálků.

Načítání trvalo 0.2541 sekund.