+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Truhlářství Milan Ondráše

Klíčová slova: truhlářství, truhlářská výroba

E-mail: info@truhlarstvi-ondrasek.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervence 2011

Popis: Nabízíme zakázkovou výrobu nábytku. Vyrábíme a zároveň montujeme zahradní a interiérový nábytek, kuchyňské linky, pergoly, altány, venkovní a interiérové dveře, schodiště, postele a vestavěné skříně. Zároveň k našim službám nabízíme dopravu a velký výběr materiálu. To vše dle přání zákazníka.

Web: www.truhlarstvi-ondrasek.cz

Další související informace

Lisování.cz - výroba DVD

lisování, výroba CD, výroba DVD, výroba BD – Výroba CD, DVD, Blu-Ray, potisk prázdných CD a DVD, výroba obalů, tiskovin a kopírování USB patří k hlavním činnostem společ. Diskus Dataservis. Na trhu působí již 17 let, má za sebou více jak 30000 zakázek. Lisování.cz - záruka kvality, zkušeností.

Výroba oken a dveří

výroba nábytku, zakázkové truhlářství, výroba oken – Nabízíme Vám zakázkové truhlářství, tj. výroba nábytku, výroba oken a dveří. Dále se zabýváme výbavou interiérů a kanceláří. Na zakázku vyrobíme kuchyňskou linku, ploty, pergoly, sauny apod.

Krejčovství Renata

zakázkové krejčovství, výroba papírových střihů – Zakázkové krejčovské práce pro ženy i muže, výroba papírových střihů na každý typ postavy pro jednotlivé konečné zákazníky i pro šicí podniky. Výroba netradičních oděvů, oděvních doplňků a bytového textilu, zajištění ručně paličkovaných a háčkovaných ozdob, opravy a úpravy oděvů, specializace na zcela specifické požadavky na odívání. Nabídka hotových oděvů ke koupi přes internet.

Načítání trvalo 0.1708 sekund.