+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Truhlářství okr. Český Krumlov

Klíčová slova: Truhlářství, Truhlářství Český Krumlov

Datum vloľení do katalogu: 25. listopadu 2011

Popis: Firma Luboš Hošna TRUHLÁŘSTVÍ působí na trhu truhlářské výroby již od roku 1992. Naším sídlem je obec Nová Ves v okrese Český Krumlov, ale geograficky pokrýváme celou Českou republiku. http://www.truhlarstvi-hosna.cz

Web: www.truhlarstvi-hosna.cz

Další související informace

Český Krumlov - Salzburg

český krumlov autobus, salzburg autobus, český kru – Užitečné informace o vlakových a autobusových spojeních mezi Českým Krumlovem a Salzburgem. Mapy autobusových a vlakových nádraží v Českém Krumlově a Salzburgu. Ukázkové spoje s délkou jízdy, počtem přestupů a cenou.

Transfer Český Krumlov

český krumlčeský krumlov bus, mnichov bus – Užitečné informace o vlakových a autobusových spojeních mezi Českým Krumlovem a Mnichovem. Mapy autobusových a vlakových nádraží v Českém Krumlově a Mnichově. Ukázkové spoje s délkou jízdy, počtem přestupů a cenou.

CK Pension Český Krumlov v Českém Krumlově

CK Pension Český Krumlov,ubytování Český Krumlov – Nově zrekonstruovaný CK Pension se nachází 5 minut chůze od historického centra města Český Krumlov. Nabízí moderně zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením na internet.Využít můžete také bezplatného parkoviště.Všechny pokoje jsou vybavené satelitní LED TV s plochou obrazovkou, lednicí, trezorem a radiobudíkem. Každý pokoj má vlastní koupelnu včetně WC, se sprchovým koutem a fénem. V jídelně se každé ráno podává bohatá a pestrá snídaně,která zahrnuje teplé i studené pokrmy,ovoce a zeleninu,kávu i čaj.Pension je nekuřácký.

Načítání trvalo 0.0661 sekund.