+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Truhlářství-Petr Bílík

Klíčová slova: stojany na víno, čajovky, kazety na víno

E-mail: petrbilik.cz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 17. srpna 2009

Popis: Firma Petr Bílík vyrábí dřevěné dárkové kazety, stojany, krabičky, kufry na víno, čajovky. Nabízíme povrchovou úpravu gravírovacím laserem s přesným, trvalým popisem našich výrobků. Náš sortiment je rozšířen také o tvorbu dřevěných plaket z 3 mm překližky.

Web: www.petrbilik.cz

Další související informace

Stojan, stojánek, víno.

Stojan,stojany,stojánek,stojan na víno – Internetový prodej vín, stojanů, stojánků zejména stojanů na víno a stojanů na časopisy.

Repro stojany

stojany repro , repro stojany, stojany na repro, – Nabízíme kvalitní, kusově ručně vyráběné repro stojany pro hifi reproduktory. Stojany jsou vlastní konstrukce, vyvinuté dle požadavků zákazníků, s možností zakázkových úprav. Nabízíme zakázkovou drobnou kovo výrobu, soustružnické práce malých serií, svařování oceli a galvanické pokovování.

Poháre na víno

Poháre na víno – Naše společnost nabízí široký sortiment, kvalitního nápojového skla od předního českého výrobce z dlouholetou tradicí - Thun. Pestrá škála skla zahrnuje moderní, i klasické provedení.Využitím aktuálních poznatků moderních technologií ve spojení s bohatými sklářskými zkušenostmi, získává sklo vysokou kvalitu, která plně pokrývá profesionální potřeby pro vyšší úroveň gastronomie.

Načítání trvalo 0.0591 sekund.