+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Truhlářství Štolz

Klíčová slova: truhlářství, euro okna, vchodové dveře, dveře

E-mail: info@truhlarstvistolz.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. b?ezna 2014

Popis: Hlavní činností našeho truhlářství je výroba a montáž EURO oken a vchodových dveří. Naše truhlářství vyrobí samozřejmě i kuchyň či kancelářský nábytek. Na základě našeho individuálního přístupu se snažíme, aby náš zákazník byl vždy spokojen, protože nejlepší reklama je doporučení.

Web: www.truhlarstvistolz.cz









Další související informace

Zakázkové truhlářství

truhlářství, zakázkové truhlářství, pila, jablonec – Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku, kuchyní, oken, schodů a dveří. Renovujeme a vyrábíme repliky starého nábytku. Na pile v Jiřetíně pod Bukovou Vám kromě prodeje dřeva v různých formách: trámy, prkna, fošny, latě atd., nabízíme také zpracování Vámi dovezeného materiálu a drobné tesařsko-truhlářské práce. Výroba pergol, altánů, střešních vazeb, vrat, plotů, zahradního nábytku a dalších výrobků dle Vašeho přání.

Truhlářství Červenka

truhlářství, nábytek, kuchyně, okna, jídelny, stůl – Zakázkové truhlářství Červenka vyrábí nábytek z masivu - okna, dveře, zárubně, skříně, židle, stoly, postele, vitrýny, pergoly, schodiště, zábradlí, vestavěné skříně atd. Věnuje se zakázkové výrobě a odborné montáži nábytku na míru již 17 let.

Načítání trvalo 0.0558 sekund.