+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Truhlářství Vysočina

Klíčová slova: Truhlářství Vysočina, nábytek, úpravy interiéru

E-mail: vysocinatruhlarstvi@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ??jna 2012

Popis: Zakázkové truhlářství z Vysočiny vyrábí na Vaše přání nábytek z masivu, kuchyňské linky z masivu a lamina. Samonosné schodiště včetně soustruženého nebo rovného zábradlí a interíérové dveře včetně zárubní. Možno i různé atypy včetně posuvných dveří a v neposlední řadě i kompletní kancelářský nábytek na zakázku.

Web: www.vysocina-truhlarstvi.cz

Další související informace

KK Střechy

střechy, pokrývačství, klempířství, tesařství – Naše firma Vám kvalitně a s dobrou zárukou poskytne veškeré práce z oblasti stavebních, klempířských, pokrývačských nebo tesařských prací. Samozřejmostí jsou i drobné práce k údržbě střech, nebo např. olemování komínů, okapové systémy, voděodolné nátěry a řada dalších prací dle Vašich potřeb a požadavků.

Kompresory Schneider

Kompresory Schneider, kompresor Schneider – Kompresory Schneider, zařízení na úpravu stlačeného vzduchu a pneumatické nářadí, zařízení pro autoservisy, pneuservisy, lakovny, klempírny. Tlaková vzduchotechnika a kompresory Schneider ( autorizovaný prodejce, servis kompresoru ). Kompresory Schneider, pístové a šroubové kompresory.

Truhlářství CONSULO

truhlářství,truhlář,dřevo,řezivo, nábytek,masiv – Vyrábíme nábytek z masivu, zahradní nábytek - lavice, stoly, rozkládací sety vhodné pro restaurační zahrádky, interiéry chalup, restaurací aj., dále hoblovaná prkna, hranoly, lišty, latě. V rámci zakázkové výroby pak vše, co si vymyslíte.V eshopu nabízíme různá dřeva pro kutily.

Načítání trvalo 0.0847 sekund.