+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Truhlářství Vysočina

Klíčová slova: Truhlářství Vysočina, nábytek, úpravy interiéru

E-mail: vysocinatruhlarstvi@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ??jna 2012

Popis: Zakázkové truhlářství z Vysočiny vyrábí na Vaše přání nábytek z masivu, kuchyňské linky z masivu a lamina. Samonosné schodiště včetně soustruženého nebo rovného zábradlí a interíérové dveře včetně zárubní. Možno i různé atypy včetně posuvných dveří a v neposlední řadě i kompletní kancelářský nábytek na zakázku.

Web: www.vysocina-truhlarstvi.cz

Další související informace

Regulátor tlaku plynu

Regulátor tlaku plynu, regulátory tlaku plynu – Regulátor tlaku plynu- Regulátory tlaku plynu a plynové kotle PROTHERM ( opravy, servis, montáž ). Revize plynových zařízení, plynové kotelny – zajištění provozu, údržba, servisní činnost, záruční i pozáruční opravy. Regulátory tlaku plynu

Truhlářství CONSULO

truhlářství,truhlář,dřevo,řezivo, nábytek,masiv – Vyrábíme nábytek z masivu, zahradní nábytek - lavice, stoly, rozkládací sety vhodné pro restaurační zahrádky, interiéry chalup, restaurací aj., dále hoblovaná prkna, hranoly, lišty, latě. V rámci zakázkové výroby pak vše, co si vymyslíte.V eshopu nabízíme různá dřeva pro kutily.

Blažek Jan - geodet

geodet, zeměměřič – Zabýváme se komplexní činností v oboru geodetických služeb, zejména v Plzeňském kraji. Služby katastru nemovitostí. Práce pro stavební a projekční oblast. Mezi naše práce patří např: vyhotovení geometrického plánu pro rozdělení pozemku vyhotovení geometrického plánu pro vyznačení budovy (rozestavěné budovy) do katastru nemovistostí vyhotovení geometrického plánu pro vyznačení změny obvodu budovy v katastru nemovistostí vyhotovení geometrického plánu pro doplnění pozemků dosud evidovaných v zjednodušené evidenci do katastru nemovitostí vyhotovení geometrického plánu pro opravu geometrického a polohového určení nemovitostí vyhotovení geometrického plánu pro průběh vytyčené nebo vlastníky upřesněné hranice pozemků vyhotovení geometrického plánu pro vymezení rozsahu věcného břemene k části pozemku vytyčení hranice pozemku v terénu včetně vyhotovení příslušné dokumentace (vytyčovací náčrt)

Načítání trvalo 0.0626 sekund.