+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Úklidové firmy

Klíčová slova: úklidové firmy, úklidová firma, úklid

E-mail: zelensky@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ?ervence 2008

Popis: Nabídka naší úklidové firmy Specializujeme se na poskytování služeb v oblasti malířských prací, Včetně následného úklidu po malování, mytí oken, čištění koberců. Expres Čištění koberců Realizace expres, nástup do 3 hod. po závazné objednávce služeb

Web: www.Uklidovefirmy.com

Další související informace

KOVOVE-MODELY-DEKORACE.CZ

modely, kovové modely, kovové modely aut,dekorace – Internetový prodej historických kovových modelů aut, lodí, letadel, motocyklů a dalších dekorací do bytu. Jsme jediný internetový obchod v České republice, který Vám nabízí luxusní historické dekorativní kovové modely. Námi nabízené modely jsou ideální pro použití jako dekorace do Vaši ložnice, jídelny, koupelny, nebo jako hlavní dekorační prvek obývacího pokoje, nebo kanceláře. Všechny nabízené modely jsou skladem!

Rekonstrukce panelového b

rekonstrukce panelového bytu, rekonstrukce bytu – Rekonstrukce interiéru, rekonstrukce koupelny, rekonstrukce panelového bytu. Kompletní rekonstrukce zděného i panelového bytu, včetně rekonstrukce koupelny i kuchyně. Voda, plyn, topení, pokládka podlahové krytiny, drobné zednické práce.

Regina Jindrová

Deratizace, Dezinsekce, Dezinfekce, Úklid, Čištění – Poskytujeme komplexní služby v oblasti úklidu-zajišťujeme pravidelné i generální úklidy všech typů objektů, čištění koberců, mytí oken a speciální čištění sportovních povrchů. Jsme specialisté v oborech DDD-spolehlivě vás zbavíme nežádoucích škůdců-hlodavců, obtížného hmyzu i choroboplodných zárodků.

Načítání trvalo 0.0499 sekund.