+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

úklidové práce ALTERA

Klíčová slova: Úklidová firma, úklid a vyklízení.

E-mail: info@altera-praha.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. b?ezna 2009

Popis: Úklidová firma Praha Jiří ALTERA nabízí úklidové práce a služby, vyklízení a vyklízecí práce, likvidace nebezpečného odpadu, odvoz a likvidace veškerého odpadního materiálu, strojové čištění podlah, mytí oken, údržbu domovních a bytových fondů.

Web: www.altera-praha.cz

Další související informace

Vybaveniprouklid.cz

Úklidová chemie a stroje, úklid, čistění – Internetový obchod Vybaveniprouklid.cz nabízí svým zákazníkům jak firmám tak institucím i domácnostem kvalitní čisticí a úklidové stroje a úklidovou techniku. Mezi tyto stroje patří mycí stroje, vysavače s vysokým výkonem, vodní a robotické vysavače a také tlakové a jednokotoučové stroje, extraktory. Zárukou kvality těchto produktů jsou přední výrobci. Pokud vás na našich stránkách zaujala spíše autokosmetika tak věřte, že vám nabízíme jen kvalitní auto šampony, aktivní pěny a jiné odstraňovače nečistot. Nedílnou součástí naší nabídky je také hygienický program, který nabízí sortiment jako toaletní papíry, papírové ručníky, zásobníky, pytle. Ovšem nesmíme, zapomenou, že úklidová chemie Sucitesa, které jsme výhradní distributor pro ČR má výsadní postavení v naší nabídce. Pod pojmem úklidová chemie se skrývají prostředky jako čističe skel, leštidla na dřevo, vosky, odmaštovače a univerzální čisticí přípravky. Vybaveniprouklid.cz vám přeje příjemné nakupování. Všechna používaná chemie má zákonem předepsané technické a bezpečnostní listy, návody a to vše samozřejmě v čekém jazyce. Samozřejmostí je schválení pro použití v rámci celé Evropské unie. Veškeré produkty jsou baleny v kvalitních obalech. Vesměs se jedná o koncentráty, které vám přinášejí maximalizaci zisků a úspory při použití úklidové a čistící chemie. Přesvědčíme Vás, že i vaše mastnota se dá lehce odstranit nebo také, že desinfekce na toaletu či podlahy nemusí vždy nevábně zapáchat.

Alion úklidová firma

Úklid Praha, Úklidová firma Praha – Naše úklidová firma ALION s.r.o. v regionu Praha a Středočeský kraj nabízí komplexní úklidové služby. Zaměřujeme se na pravidelný úklid firem i jednorázový úklid firem. Zajišťujeme úklid firem, úklid domácností, speciální úklidové práce i prodej úklidových prostředků.

Úklidová firma Best

Úklid Ostrava, Úklidová firma Ostrava – Úklidová služba BEST OSTRAVA s.r.o. v regionu Ostrava a Moravskoslezského kraje nabízí například úklid kanceláří, úklid domácností, úklid výrobních hal, úklid po řemeslnících, úklid společných prostor v bytových domech apod. Provede úklid jakýchkoliv prostor. Zajistíme také služby v oblasti impregnace dřeva, impregnace krovů a impregnace nábytku.

Načítání trvalo 0.0624 sekund.