+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Úklidové služby Praha

Klíčová slova: denní běžný úklid kanceláří Praha

E-mail: info@duha.eu

Datum vloľení do katalogu: 20. z??? 2010

Popis: úklid firem,Profesionální úklidové služby,úklid kanceláří Praha,úklid komerční prostory,levný úklid,úklid hotelů,úklid garáží,úklid administrativních budov,úklid domu,úklid obchodních centerúklid firem,Profesionální úklidové služby,úklid kanceláří Praha,úklid komerční prostory,levný úklid,úklid hotelů,úklid garáží,úklid administrativních budov,úklid domu,úklid obchodních center

Web: www.duha-uklid.cz

Další související informace

Potisk triček

Potisk, trička, mikiny, oblečení, textil, praha – Nabízíme potisk triček sítotiskem. Dodáváme pánská i dámská trička s potiskem, reklamní textil a mikiny. Vyrábíme maturitní trička a polokošile, trika pro herní klany a absolventská trička. Další služby jsou tampontisk, termo transfér a potisk reklamních předmětů.

Úklid - RPM Service

úklidová firma, průmyslový úklid, úklid kanceláří – Společnost RPM Service poskytuje komplexní služby v oblasti průmyslového úklidu a čištění. Zabezpečuje pravidelné úklidy interiérů (včetně mytí oken a čištění koberců), exteriérů, zimní údržbu, údržbu zeleně i jednorázové a speciální úklidy. Síť regionálních poboček pokrývá celou ČR a SR.

Načítání trvalo 0.0571 sekund.