+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Úklidový servis Šerák

Klíčová slova: úklidový servis, úklid, čištění koberců, pravideln

E-mail: registrace.k@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. srpna 2013

Popis: Naše úklidová firma provádí úklidové služby v Praze a po celé ČR. Specializujeme se na kompletní a pravidelný úklid, čištění koberců, výškové práde a jiný úklid včetně strojního čištění. Uklízíme za bezkonkurenční ceny.

Web: www.uklid-serak.cz/

Další související informace

Štukování Praha

stukovani, malovani – Štukování stěn (panelové byty, rodinné domy),lepení pestrukty, malování pokojů (kanceláří), malování škol a tělocvičen.Speciální techniky, malování batikou, vhodná zejména do luxusních interiérů a restaurací. Odvádíme opravdu precizní práci.

Rekonstrukce bytů Praha

Rekonstrukce bytů Praha, rekonstrukce bytů – Rekonstrukce bytů Praha – rekonstrukce bytu, koupelny i kuchyně. Provádíme kompletní rekonstrukce panelových bytů, vyzdívání bytových jader na klíč a instalatérské, elektrikářské i malířské práce.

Regulátor tlaku plynu

Regulátor tlaku plynu, regulátory tlaku plynu – Regulátor tlaku plynu- Regulátory tlaku plynu a plynové kotle PROTHERM ( opravy, servis, montáž ). Revize plynových zařízení, plynové kotelny – zajištění provozu, údržba, servisní činnost, záruční i pozáruční opravy. Regulátory tlaku plynu

Načítání trvalo 0.2122 sekund.