+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Úklidový servis Šerák

Klíčová slova: úklidový servis, úklid, čištění koberců, pravideln

E-mail: registrace.k@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. srpna 2013

Popis: Naše úklidová firma provádí úklidové služby v Praze a po celé ČR. Specializujeme se na kompletní a pravidelný úklid, čištění koberců, výškové práde a jiný úklid včetně strojního čištění. Uklízíme za bezkonkurenční ceny.

Web: www.uklid-serak.cz/

Další související informace

Hodinový manžel - jihočes

hodinový manžel, řemeslník, služby do domu, Tábor, – Služby nejen pro Váš dům, zahradu, byt nebo kancelář. S námi ušetříte čas, peníze, ale i nervy. Pokud máte doma práci se kterou si nedokážete poradit nebo zkrátka nemáte čas se tím zabývat, využijte naše služby. Hodinový manžel je tu pro Vás.

Uklid.Puclik.cz profesionální úklid

úklid, úklidové služby, uherské hradiště, úklid ka – Nemáte dostatek času pro úklid svého domu, bytu, či kanceláře? Náš profesionální tým udělá vše za vás! Od nejdrobnějších maličkostí, jako je otření prachu a nečistot, až po vyčištění koberců a čalounění.

optika Radlická

brýle,Praha 5,titan,Converse,optika, Radlice,lupy – Služby oční optiky. Prodej dioptrických a slunečních brýlí včetně dioptrických čoček. Brýle pro děti Comoframe. Letování titanu. Velký výběr obrouček Converse. Bereme poukázky Sodexo, Ticket a Unišek.

Načítání trvalo 0.1601 sekund.