+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Umělecké rytiny

Klíčová slova: rytiny zbraní, rytiny, umělecké rytiny

E-mail: rytiny.zbrani@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 28. dubna 2011

Popis: Provádím umělecké rytiny zbraní, zejména typu Blaser a Krieghoff. Při práci používám techniky bulino i taušírování - vkládání drahých kovů. Umělecký rytec Dalibor Novotný se zabývá rytinymi zbraní, nožů a monogramů s využitím širokého spektra technik. Na webu najdete ukázky prací a rytiny, které jsou ihned k prodeji.

Web: www.rytiny-zbrani.cz/

Další související informace

BOIS Opava, a.s.

střelnice,prodejna zbraní, ochrana majetku a osob – BOIS neboli Bezpečnostní ochranná informační služba, zajišťující komplexní služby v oblasti ochrany majetku a osob. V suterénu společnosti je také zabudována střelnice, kde si mohou zájemci zastřílet jak ze své zbraně, tak ze zbraní půjčených či zakoupených v prodejně v prvním patře budovy. BOIS zajišťuje také přípravu ke zkoužce odborné způsobilosti nebo-li zbrojního průkazu.

Umělecké zpracování skla

vitráže, pískování skla, umělecké sklo, fusing, – Ateliér Sklo rejnok - výroba obrazů, zrcadel, pískovaného skla, plastik, vitráží, misek, vitráže, pískování skla, umělecké sklo, fusing, zrcadla, plastiky, skleněné plastiky. Naše firma se zabývá uměleckým zpracováním skla formou fusingu, pískování, broušení, tvorbou vitráží a skleněných plastik.

Umělecké kovářství

Umělecké kovářství, kovorytectví, kování – Činností rodinné firmy Bronislav Kozák & syn je ruční umělecko - kovářská zakázková výroba. Mříže, církevní potřeby, panty, kování, kliky, svícny, stoly, postele, meče a dýky. Kovorytectví - plastické nebo plošné rytí do zbraní a nožů. Cizelérské práce.

Načítání trvalo 0.0629 sekund.