+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Umělecké rytiny

Klíčová slova: rytiny zbraní, rytiny, umělecké rytiny

E-mail: rytiny.zbrani@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 28. dubna 2011

Popis: Provádím umělecké rytiny zbraní, zejména typu Blaser a Krieghoff. Při práci používám techniky bulino i taušírování - vkládání drahých kovů. Umělecký rytec Dalibor Novotný se zabývá rytinymi zbraní, nožů a monogramů s využitím širokého spektra technik. Na webu najdete ukázky prací a rytiny, které jsou ihned k prodeji.

Web: www.rytiny-zbrani.cz/

Další související informace

Ryté sklo

rytí skla, rytí do skla, rytiny skla, ryté sklo – rytiny skla dle předlohy i vlastních návrhů nejběžběji vázy, bloky, optické sklo a jiné lze použít váš vlastní materiál dle současné módy jsem schopen vytvořit portréty vašich domácích miláčků provádím portréty významných osobností

Umělecké kovářství

kovářství, mříže, umělecké kovářství, zábradlí – Kovářství - zakázková ruční výroba. Zhotovujeme mříže, zábradlí, brány, ploty, bytové a krbové doplňky, kovový nábytek, kliky, svícny, zařízení pro restaurace a obchody, restaurování, výroba replik. Návrhy, doprava, montáž. Umělecké kovářství.

Umělecké zpracování skla

vitráže, pískování skla, umělecké sklo, fusing, – Ateliér Sklo rejnok - výroba obrazů, zrcadel, pískovaného skla, plastik, vitráží, misek, vitráže, pískování skla, umělecké sklo, fusing, zrcadla, plastiky, skleněné plastiky. Naše firma se zabývá uměleckým zpracováním skla formou fusingu, pískování, broušení, tvorbou vitráží a skleněných plastik.

Načítání trvalo 2.9676 sekund.