+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Umělecké rytiny

Klíčová slova: rytiny zbraní, rytiny, umělecké rytiny

E-mail: rytiny.zbrani@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 28. dubna 2011

Popis: Provádím umělecké rytiny zbraní, zejména typu Blaser a Krieghoff. Při práci používám techniky bulino i taušírování - vkládání drahých kovů. Umělecký rytec Dalibor Novotný se zabývá rytinymi zbraní, nožů a monogramů s využitím širokého spektra technik. Na webu najdete ukázky prací a rytiny, které jsou ihned k prodeji.

Web: www.rytiny-zbrani.cz/

Další související informace

GLASSPO-POSPÍŠIL - výroba

křišťál, broušené sklo, vázy, broušení, umělecké s – Naše firma se zabývá výrobou a prodejem ručně broušeného olovnatého křišťálu a zpracováním sodového skla. Naším hlavním cílem je maximální spokojenost našich zákazníků. Velký výběr skleněných výrobků.

Kovářství Horáček

umělecké kovářství,zámečnictví – Zabýváme se klasickou ruční řemeslnou výrobou. Výrobky zhotovujeme na zakázku dle vlastních i dodaných návrhů včetně montáže. Umělecké kovářství - svícny, krbové doplňky, židle, kliky, brány, ploty, zábradlí, mříže, pojezdové brány, zahradní nábytek.

Online aukce

starožitnosti, obrazy, hodiny, umělecké předměty – On-line aukce a internetový prodej starožitností, obrazů, starožitného nábytku, hodin, hodinek, zbraní, porcelánu, šperků, stříbra a uměleckých předmětů. Výkup a zprostředkovatelský prodej kvalitních starožitností a obrazů.

Načítání trvalo 0.0721 sekund.