+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vazníky a krovy

Klíčová slova: vazníky, krovy, dřevěné vazníky, střešní nosníky

E-mail: karstak@ppc-seo.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. dubna 2012

Popis: KarStaK s.r.o. - naše společnost se zabývá výrobou kvalitních dřevěných vazníků a krovů, vyrobených přesně na míru podle Vašich požadavků! Neváhejte a konataktujte naší společnost na www.vazniky.eu, Váš KarStaK s.r.o.

Web: www.vazniky.eu

Další související informace

Příhradové vazníky

vazníky, příhradové, tesařské, konstrukce, střešní – Naše společnost se zabývá činností ve stavebně dřevařském oboru a to převážně výrobou dřevěných příhradových vazníků se styčníkovou deskou, tesařských krovů včetně montáže a pokládky střešní krytiny. Nabízíme zpracování cenových nabídek a projektování střešních konstrukcí. (273)

klempířská dílna

klempířská dílna,obchod,prodej Brno – Prodej klempirských prvků a sortimentu pro klempíře, okapové systémy, svitky plechu s možností ohýbání přímo na místě ,super kolektiv a spokojenost zákazníka je naší předností. dle prodáváme sortiment pro střechy , šindele, tašky, Tondach , Bramac, KM beta, plechové střešní systémy Lindab , Satjam , Rova, a jiné.

Střechy Havel

střechy, krovy, pokrývačství, klempířství – Střechy a krovy jsou naším řemeslem. Zabýváme se pokrývačstvím, klempířstvím a tesařstvím již mnoho let. Zaměřujeme se na střechy a krovy v okrese Tábor – jižní čechy. Provádíme opravy a rekonstrukce střech i krovů.

Načítání trvalo 0.1037 sekund.