+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Včelí med, svíčky ...

Klíčová slova: Svíčky ze včelího vosku, med, včelí med,

E-mail: vcelarstvi@ratajovi.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. prosince 2011

Popis: Rodinné včelařství Ratajovi Vám nabízí svíčky ze včelího vosku, svíčky válcové, svíčky máčené, svíčky lité, med květový a med lesní medovicový. Naše včelí produkty mají certifikát Šumava originální produkt.

Web: www.ratajovi.cz

Další související informace

Výroba a prodej medometů

medomety, med, odvíčkování, plásty, radiální, – Firma Apidomia s.r.o. ze Sentic u Tišnova je výrobcem nerezových medometů a odvíčkovacích zařízení. Vše, co včelař může potřebovat ke své práci. Zvratné medomety pro odvíčkování a vytáčení medu. Fluidní odvíčkování.

Středočesksý med

prodej, med, medu, střední čechy, praha – Prodej kvalitního včelího medu. Náš med pochází z produkce domácích včelstev, která sbírají suroviny k výrobě výhradně v čistém venkovském prostředí nacházejícím se v blízkosti chráněné vodárenské nádrže Švihov. Včelařství má v naší rodině mnohaletou tradici, při zpracování medu se proto můžeme opřít o bohaté zkušenosti. Rozvoz po Praze

Včelí med a sušený peľ

med, včelí med, sušený peľ, – Predaj Slovenského včelieho medu, sušeného peľu a včelích produktov priamo od včelára. Včelie produkty od včelára s tradíciou včelárenia viac ako 70 rokov. Kvalitné slovenské včelie produkty priamo od včelára.

Načítání trvalo 0.0786 sekund.