+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vložkování komínů

Klíčová slova: Vložkování, frézování, kominictví, komín, Šumperk

E-mail: uhrin@vlozkovani.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. dubna 2012

Popis: Provádíme veškeré druhy kominických činností (vložkování, frézování, revize...) v krátkých dodacích lhůtách a se zárukou na provedené dílo. Vložkování komínů v kominictví Uhrín u Šumperka je kvalitní způsob rekonstrukce komínů a dobrá je i cena vložkování.

Web: www.vlozkovani.cz

Další související informace

A+A Tryodyn s.r.o.

soustružení, vrtání, frézování, závitování – Firma A + A TRYODYN s.r.o. se zabývá obráběním kovů na NC a CNC strojích, stejně tak vyrábí na zakázku podle dokumentace dodané zákazníkem. Provádíme soustružení, vrtání, frézování, závitování, broušení na kulato, montáž skupin a podskupin.

BK Kovotek - Kovovýroba

obrábění, soustružení, frézování, vrtání, broušení – Firma se zabývá kovoobráběním a nástrojařskou činností. Poskytuje svým zákazníkům následující služby: konvenční třískové obrábění, soustružení, frézování, vrtání, broušení na kulato, výroba přesných rotačních dílů, CNC soustružení, výroba svařenců, ruční svařování v ochranné atmosféře, obrábění technologických svařenců na zakázku, montáže sestav a podsestav dle specifikace zákazníka.

M-SERVICES

revize, kontroly, komín, plyn, elektro, výškové – Nabízíme kontroly a revize hasících přístrojů, hydrantů, plynových zařízení, elektroinstalací, elektrospotřebičů, spalinových cest, tlakových nádob a zdvihacích zařízení. Provádíme montáže protipožárních ucpávek, komínů a elektroinstalací. Realizujeme též výškové práce a jiné.

Načítání trvalo 0.0588 sekund.