+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vodoinstalace Starý

Klíčová slova: instalater chomutov, reknostrukce koupelen

E-mail: vodostary@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ledna 2010

Popis: Na prvním místě mé práce je kvalita a vstřícnost vůči zákazníkům. O tom například svědčí fakt, že mi Stavební bytové družstvo Chomutov nabídlo, abychom zajišťovali havarijní službu v oboru vodoinstalace pro všechny jejich byty. Kvalitní práce a služby vyžadují také prvotřídní materiál, proto odmítám pro rekonstrukce využívat materiál neznámého původu. Při použití těchto materiálů bych se totiž nemohl zaručit za kvalitu své práce.

Web: www.vodoinstalacestary.cz

Další související informace

web o drátěném programu do koupelen

drátěný program do koupelen – Efektivniho využití koupelnového nábytku nám ve velké míře zprostředková především drátěný program, který se rozprostře po celém prostoru koupelny a dodá nám tak vizi prostoru,který by jinak byl zaplácán nějakým zbytečně nevyužitým masivním nábytkem.

rekonstrukce koupelen

rekonstrukce koupelen – D?láme kvalitní rekonstrukce koupelen vše rychle, levn? a kvalitne. Mimo?ádní kvalita je naše krédo. 3D návrhy i na našem webu. FROSCH Design - Vaše pravá volba. Nezapome?te - naše koepelny jsou hezké, moderní a vprvot?ídní kvalit?.

Čištění koberců Chomutov

čištění koberců chomutov, kadan, jirkov most – Čištění koberců a sedaček v Chomutově a okolí. Údržba zeleně. Úklid komerčních i nekomerčních prostor. Úklid sněhu. Profesionální mytí oken. Čištění sedacích souprav. Profesionální čištění extraktorem

Načítání trvalo 0.0964 sekund.