+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vodoinstalace Starý

Klíčová slova: instalater chomutov, reknostrukce koupelen

E-mail: vodostary@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ledna 2010

Popis: Na prvním místě mé práce je kvalita a vstřícnost vůči zákazníkům. O tom například svědčí fakt, že mi Stavební bytové družstvo Chomutov nabídlo, abychom zajišťovali havarijní službu v oboru vodoinstalace pro všechny jejich byty. Kvalitní práce a služby vyžadují také prvotřídní materiál, proto odmítám pro rekonstrukce využívat materiál neznámého původu. Při použití těchto materiálů bych se totiž nemohl zaručit za kvalitu své práce.

Web: www.vodoinstalacestary.cz

Další související informace

JadroStav

rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce koupelen – Provádíme rekonstrukce a modernizace bytových jader, rekonstrukce koupelen, rekonstrukce rodinných domů, chat a chalup, půdní vestavby, zateplování fasád, bourací práce, rozvody vody a topení, elektroinstalace, zednické práce, obklady a dlažby, sádrokartóny, malířské práce, odvoz stavebního odpadu.

Josef Šturma

vodo, topo, plyn, zlin, Zlín, instalater – Provádění instalatérských a topenářských prací. Vodo topo plyn - Váš instalatér pro město Zlín a okolí. Rekonstrukce, výměna kotlů, vodoměrů, elektrokotlů. Montáž kotlů Protherm, Vailant, Baxi, Junkers, Buderus.

Načítání trvalo 0.0808 sekund.