+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vodoinstalace Starý

Klíčová slova: instalater chomutov, reknostrukce koupelen

E-mail: vodostary@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ledna 2010

Popis: Na prvním místě mé práce je kvalita a vstřícnost vůči zákazníkům. O tom například svědčí fakt, že mi Stavební bytové družstvo Chomutov nabídlo, abychom zajišťovali havarijní službu v oboru vodoinstalace pro všechny jejich byty. Kvalitní práce a služby vyžadují také prvotřídní materiál, proto odmítám pro rekonstrukce využívat materiál neznámého původu. Při použití těchto materiálů bych se totiž nemohl zaručit za kvalitu své práce.

Web: www.vodoinstalacestary.cz

Další související informace

JadroStav

rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce koupelen – Provádíme rekonstrukce a modernizace bytových jader, rekonstrukce koupelen, rekonstrukce rodinných domů, chat a chalup, půdní vestavby, zateplování fasád, bourací práce, rozvody vody a topení, elektroinstalace, zednické práce, obklady a dlažby, sádrokartóny, malířské práce, odvoz stavebního odpadu.

Rekonstrukce koupelen

rekonstrukce koupelen ostrava – Jsme specialisté na kompletní rekonstrukce koupelen, rekonstrukce kuchyní a rekonstrukce bytů ve městě Ostrava a širokém okolí.# Vytváříme prostor koupelny, kuchyně a celkového bytu přesně na míru s ohledem na potřeby a přání zákazníku. Naším hlavním oborem činnosti jsou koupelny - rekonstrukce koupelen, vybavení koupelen a renovace koupelen. Dále také rekonstrukce bytů a rekonstrukce kuchyní.

Instalatéři Praha, Richter-sdružení instalatéru

instalatéři, instalatéři Praha, instalatér Praha, – Richter-sdružení instalatéru provádí veškeré instalatérské a topenářské práce - havárie, dodávky a montáže, drobné opravy, údržba a rekonstrukce. Nonstop služba voda, topení, odpady po celé Praze. Richter-sdružení instalatéru provádí veškeré instalatérské a topenářské práce - havárie, dodávky a montáže, drobné opravy, údržba a rekonstrukce. Nonstop služba voda, topení, odpady po celé Praze.

Načítání trvalo 0.0548 sekund.