+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vodoinstalace Starý

Klíčová slova: instalater chomutov, reknostrukce koupelen

E-mail: vodostary@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ledna 2010

Popis: Na prvním místě mé práce je kvalita a vstřícnost vůči zákazníkům. O tom například svědčí fakt, že mi Stavební bytové družstvo Chomutov nabídlo, abychom zajišťovali havarijní službu v oboru vodoinstalace pro všechny jejich byty. Kvalitní práce a služby vyžadují také prvotřídní materiál, proto odmítám pro rekonstrukce využívat materiál neznámého původu. Při použití těchto materiálů bych se totiž nemohl zaručit za kvalitu své práce.

Web: www.vodoinstalacestary.cz

Další související informace

Penzion Zlatý Kaštan

penzion, levné ubytování, chomutov, ubytování – Penzion Zlatý Kaštan nabízí komfortní ubytování v centru Chomutova. Nachází se v odlehlé části centra v příjemné vilové čtvrti a je tak ideálním místem oddychu při Vašich služebních cestách, rodinné dovolené či krátkém odpočinkovém pobytu.

Instalatér Pardubice inst

instalatér Pardubice, instalatéři, instalatérství – Hledáte potřebujete instalatéra, Instalatér, instalatéři Pardubice – instalatérské služby, práce Pardubice okolí, voda – topení, kanalizace, koupelny, wc, kuchyně, byty opravy klíčová slova instalatér Pardubice, instalatéři, instalatérství, topenářství, voda, kanalizace, instalatérství a topenářství, koupelny, WC, kuchyně

Načítání trvalo 0.0635 sekund.