+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

VPS vše pro stavby s.r.o.

Klíčová slova: stavby na klíč, projekční činnost, rekonstrukce do

E-mail: info@vps-cz.eu

Datum vloľení do katalogu: 28. prosince 2010

Popis: Firma VPS vše pro stavby s.r.o. spolehlivě zajistí veškeré Vaše požadavky týkající se Vašeho bydlení. Nabízíme projekční činnost,výstavby rodinných domů na klíč, revitalizace bytových domů, zateplování budov, dřevostavby.

Web: www.vps-cz.eu/

Další související informace

Centrum staveb

Dům na klíč, domy, stavby , nízkoenergetický dům – Centrum staveb je specializovaný zprostředkovatel staveb na klíč. Dodáme Vám do 48hodin kvalitní stavební firmy pro dřevostavby, nízkoenergetické i pasivní domy. Společnosti jsou interně hodnoceny a vybírány jsou pouze ty nejspolehlivější. Dále zajišťujeme základové desky, inženýrskou činnost, projektování, stavební dozor a další činnosti spojené se stavebním oborem.

Fotovoltaika, solární pan

Ploty na klíč, ploty, oplocení – Naše společnost se zaměřuje na stavbu fotovotaiky a to na pole i na střechy a kompletním sortimentem oplocení. Naše společnost se zaměřuje na stavbu fotovotaiky a to na pole i na střechy a kompletním sortimentem oplocení.

PROSTAVBY, a.s.

Stavby na klíč, sportovní stavby, výstavba hřišť – Komplexní dodávky pozemních staveb na klíč. Veškeré zemní práce, výstavba zpevněných ploch, chodníků a komunikací,inž. sítí. Specialista na sportovní stavby. Víceúčelová, fotbalová a tenisová hřiště.

Načítání trvalo 0.0813 sekund.