+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vrtané studny

Klíčová slova: vrtané studny, cenik studny vrtane, vrtání studní

E-mail: prchalstudny666@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?nora 2011

Popis: Vrtané studny - kompletní služby v oboru, nízké smluvní ceny již od 650,- Kč za 1 metr, garance vydatnosti min. 2000 litrů za 24 hodin, 15 let praxe. Několik let se zabývám oborem vrtání studní. Za poměrně dlouhou a dovoluji si zmínit bezproblémovou praxi, která trvá, jíž 15 rokem, jsem realizoval stovky vodních vrtů a byl vystaven nejrůznějším stěžejním situacím, ale i přes to jsem svou práci vykonával ke spokojenosti svých zákazníků a vždy na 100%.

Web: www.vrtane-studny.cz

Další související informace

Postele

Postele s úložným prostorem, postele, postele – Postele s úložným prostorem, dřevěné rošty ( lamelové ) a zdravotní matrace. Postele s úložným prostorem, nábytek z masivu do ložnice. Postele ( dvojlůžka, jednolůžka ) jsme schopni vyrobit na míru pro potřeby zákazníka. Postele s úložným prostorem

Uklid.Puclik.cz profesionální úklid

úklid, úklidové služby, uherské hradiště, úklid ka – Nemáte dostatek času pro úklid svého domu, bytu, či kanceláře? Náš profesionální tým udělá vše za vás! Od nejdrobnějších maličkostí, jako je otření prachu a nečistot, až po vyčištění koberců a čalounění.

Marton MM kúpeľne na mier

kúpeľňa na mieru, kúpeľne na mieru – Firma zaoberajúca sa realizáciou obkladov a dlažieb, tvorba nadštandardných kúpeľní na mieru pre náročných klientov. Firma zaoberajúca sa realizáciou obkladov a dlažieb, tvorba nadštandardných kúpeľní na mieru pre náročných klientov.

Načítání trvalo 0.0594 sekund.