+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vrtané studny a vrty

Klíčová slova: vrtané studny, vrty, vrt, tepelná čerpadla, studny

E-mail: ppc-max@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. b?ezna 2011

Popis: Provádíme vrtání studní včetně vyhledání pramene. Realizujeme studniční vrty pažené, vrty pro tepelná čerpadla, hydrogeologické posudky, projekty a osazení technologií, čištění klasických studní. Zajišťujeme poradenský servis.

Web: www.studny-vm.cz

Další související informace

Vrtané studny Prokš

vrtané studny, vrtání studní, ponorná čerpadla – Potřebujete zajistit snadný a rychlý přístup k vodě nebo bezproblémové čerpání vody z Vaší studny? Realizujeme vrtání studní, montáže ponorných čerpadel či vrty pro tepelná čerpadla. Svěřte práce v oboru vrtání studní a čerpadel profesionálům, důvěřujte více než 35 letům zkušeností! Zajistíme pro Vás kompletní servis včetně dokumentace a povolení.

Vrtané studny

vrtané studny,studna,vrtání – Společnost DRILLING TRADE, s.r.o. působí v oblasti povrchového vrtaní a hydrogeologie. Specializuje se na vrtané studny a vrty pro tepelné čerpadla. Provádí kompletní realizaci stavby studny od průzkumů a nalezení zdroje vody, přes získání stavebního povolení až po vrt, stavbu a kolaudaci studny. Nabídka dalších služeb: inženýrsko-geologické a geotechnické průzkumy, stavební geologie, stavební práce, distributor pro tepelná čerpadla NIBE, zajišťování a likvidace starých důlních děl, provádění hydrogeologických i sanačních průzkumů a monitoringu jakosti podzemní a povrchové vody.

Načítání trvalo 0.0506 sekund.