+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vrtané studny Vysočina

Klíčová slova: vrtané studny, vrtané studny Vysočina, vrtání stud

E-mail: prchalstudny@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. kv?tna 2009

Popis: Realizace vrtaných studní s garancí vydatnosti min. 2000 litrů / 24 hod. Působíme převážně v oblasti kraje Vysočina - v sousedních krajích po dohodě. Máme již 13 let praxe v oboru! Vrtané studně Vysočina.

Web: www.vrtane-studny-vysocina.cz

Další související informace

Vrtané studny

vrtané studny, cenik studny vrtane, vrtání studní – Vrtané studny - kompletní služby v oboru, nízké smluvní ceny již od 650,- Kč za 1 metr, garance vydatnosti min. 2000 litrů za 24 hodin, 15 let praxe. Několik let se zabývám oborem vrtání studní. Za poměrně dlouhou a dovoluji si zmínit bezproblémovou praxi, která trvá, jíž 15 rokem, jsem realizoval stovky vodních vrtů a byl vystaven nejrůznějším stěžejním situacím, ale i přes to jsem svou práci vykonával ke spokojenosti svých zákazníků a vždy na 100%.

Truhlářství CONSULO

truhlářství,truhlář,dřevo,řezivo, nábytek,masiv – Vyrábíme nábytek z masivu, zahradní nábytek - lavice, stoly, rozkládací sety vhodné pro restaurační zahrádky, interiéry chalup, restaurací aj., dále hoblovaná prkna, hranoly, lišty, latě. V rámci zakázkové výroby pak vše, co si vymyslíte.V eshopu nabízíme různá dřeva pro kutily.

Marton MM kúpeľne na mier

kúpeľňa na mieru, kúpeľne na mieru – Firma zaoberajúca sa realizáciou obkladov a dlažieb, tvorba nadštandardných kúpeľní na mieru pre náročných klientov. Firma zaoberajúca sa realizáciou obkladov a dlažieb, tvorba nadštandardných kúpeľní na mieru pre náročných klientov.

Načítání trvalo 0.1412 sekund.