+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vrtání komínů - opravy ko

Klíčová slova: vratni kominu, vrtani, kominu, vlozkovani kominu,

E-mail: kominictvi.lukas@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. b?ezna 2014

Popis: Nabízíme vrtání komínů, vložkování komínů, jejich opravy a další kominické práce. Vrtání komínů je přesná, bezprašná a ve výsledku levná metoda, jak rozšířit váš komín, aby mohl být vyvyložkován. Odchylka u vrtání komínu je jen 2-3 cm na 15 metrů komínu.

Web: www.vrtani-kominu.cz

Další související informace

Bio Krby Elite

krby, bio krby, krby bez komínu, bio-krby. – Internetový prodej bio krbů bez komínu. Nabízíme široký sortiment krbových kamen a biokrbů, skleněných, vestavných, designových. Interiérové krby je možno instalovat bez stavebního povolení a slouží jako stylový doplněk domácnosti.

Respektus

Biokrby, krby bez komínu, bio krby, grily, biolíh – Dovážíme exkluzivní dánské krby bez komínu Decoflame a designové bio krby dalších renomovaných výrobců. Dodáváme luxusní krby bez kouře, elektrické krby, biolíh, designové doplňky, moderní grily O-Gril, italský nábytek Bonaldo. Výroba krbů i na míru ve spolupráci s architekty a designéry. V naší nabídce najdete bio krby bez kouře nástěnné, volně stojící, zahradní a vestavné. Velkoobchod a maloobchod, online prodej, showroom v centru Prahy.

Načítání trvalo 0.0772 sekund.