+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výklad karet- SvětLu

Klíčová slova: výklad karet, kartářka, tarot, terapie,

Datum vloľení do katalogu: 22. ?nora 2013

Popis: Nabízím výklad karet, školu tarotu, semináře a terapie ve Středočeském kraji (Rakovník, Kyšice). Služby mohu nabídnout i přes komunikaci Skype. Více informací a kontakt naleznete na webu www.svetlu.cz

Web: www.svetlu.cz

Další související informace

Kartářské fórum

výklad karet, Tarot, diskuzní fórum, poradna – Diskuzní fórum o vykládání karet, Poradna pro konzultaci karetních výkladů, výměna kartářských zkušeností, zkušenosti s kartářskými službami, tipy, rady a doporučení, povídání o vztazích a všem, co souvisí s esoterikou.

Výklad karet

výklad karet, kartářka, věštírna, vyložit karty – Na těchto stránkách Vám nabízím výklad TAROTOVÝCH karet, mariášových karet, cikánských karet, které si můžete nechat vyložit písemně, telefonicky, i osobně. K výkladu karet nejčastěji používám mariášové karty, tarot a cikánské karty a další. Tyto karty po určitém čase střídám, protože ze zkušenosti vím, že i karty potřebují odpočinek. Pokud jste se skutečně rozhodli svůj problém řešit, pak Vám ráda pomohu. Důležité je uvědomit si, že hlavní rozhodnutí stejně zůstává na Vás. Vy jste ti, kteří o svém životě rozhodují a já jsem pouze ta, která vám může pomoci, či vás nasměrovat na Vaší životní křižovatce. Konečné rozhodnutí ale máte v rukách Vy.

Výklad karet zdarma

výklad karet, karty, výklad, tarot, online, zdarma – Výklad karet online je zdarma! Vyzkoušejte výklad tarotových karet a hledejte vlastní výklad pro Váš problém. Výklad karet pro každého. Osud je ve Vašich rukách. S naším bezplatným výkladem karet online si můžete vyložit karty kolikrát jen chcete. Léta zkušeností práce s kartami učinila náš web jedním z nejlepších karetních výkladů na webu. Soustřeďte se na jednu otázku nebo oblast vašeho života a zahajte výklad karet. Osud je ve Vašich rukách.

Načítání trvalo 0.0667 sekund.