+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výklad karet- SvětLu

Klíčová slova: výklad karet, kartářka, tarot, terapie,

Datum vloľení do katalogu: 22. ?nora 2013

Popis: Nabízím výklad karet, školu tarotu, semináře a terapie ve Středočeském kraji (Rakovník, Kyšice). Služby mohu nabídnout i přes komunikaci Skype. Více informací a kontakt naleznete na webu www.svetlu.cz

Web: www.svetlu.cz

Další související informace

Stránky nejen o Tarotu

Tarot, výklad karet, Lenormand, věštění – Informace o vykládání karet, Tarotu, Lenormandu, cikánských a jiných kartách. Významy karet, způsoby výkladu a minikurs. Výklady on-line a e-mailem, Poradna pro karetní výklady a diskuzní fórum, galerie, články.

Karty a čísla - výklad ta

výklad karet, numerologie, karty, taroty, věštění, – Nabízíme poradenství v osobním životě, výklad karet - tarot, mailem, telefonicky nebo osobně, mailem numerologie a výpočet a výklad mřížky podle data narození. Najdete u nás také informace o esoterice, magii, články o číslech, kamenech a zvířatech v souvislosti s paranormálními jevy.

Spiritual.cz

Výklad karet, tarot, život, duchovno – Spirituální stránky Marcely Ševčíkové zabývající se nejen výkladem karet. Pomoc se životem, když si nevíte rady. Duchovní příčiny nemocí, magie bylinek, práce s energií, tarot a cikánské karty. Možný výklad karet přes Vzkazy.

Načítání trvalo 0.0975 sekund.