+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výklad karet- SvětLu

Klíčová slova: výklad karet, kartářka, tarot, terapie,

Datum vloľení do katalogu: 22. ?nora 2013

Popis: Nabízím výklad karet, školu tarotu, semináře a terapie ve Středočeském kraji (Rakovník, Kyšice). Služby mohu nabídnout i přes komunikaci Skype. Více informací a kontakt naleznete na webu www.svetlu.cz

Web: www.svetlu.cz

Další související informace

Karty a čísla - výklad ta

výklad karet, numerologie, karty, taroty, věštění, – Nabízíme poradenství v osobním životě, výklad karet - tarot, mailem, telefonicky nebo osobně, mailem numerologie a výpočet a výklad mřížky podle data narození. Najdete u nás také informace o esoterice, magii, články o číslech, kamenech a zvířatech v souvislosti s paranormálními jevy.

Spiritual.cz

Výklad karet, tarot, život, duchovno – Spirituální stránky Marcely Ševčíkové zabývající se nejen výkladem karet. Pomoc se životem, když si nevíte rady. Duchovní příčiny nemocí, magie bylinek, práce s energií, tarot a cikánské karty. Možný výklad karet přes Vzkazy.

Kouzelné studio

masáže, reiki, kurzy, výklad karet, tarot, terapie – Nově otevřené Kouzelné studio vám nabízí nejrůznější služby pro potěchu ducha i těla. Dopřejte si masáž podle vašeho výběru nebo poznejte sebe sama na kurzu reiki či partnerské masáže. Dále poskytujeme rady ohledně vizáže, výklad karet apod. Neváhejte nás vyzkoušet!

Načítání trvalo 0.0966 sekund.