+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výrobce arabského chleba

Klíčová slova: chleb, arabsky chleb, Pekárna Hadrous

E-mail: hadrous@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. srpna 2011

Popis: Domácí arabský chléb - Pekárna Hadrous. Kapacita naši pekárny je 8000 balení arabského chleba denně. Naše výrobky neobsahují emulgátory a další chuťové nebo chemické přísady. Vybíráme první jakost mouky. Tmavé pečivo je vyrobeno z 100% grahamové mouky.

Web: www.arabsky-chleb.cz

Další související informace

Domácí pekárna ETA

domácí pekárna eta, domácí pekárna – Domácí pekárna ETA nabízí nejen možnost pečení různých druhů chleba a přípravu nejrůznějších druhů těst, ale také novinku v programech Vital a Kvašení, které snadno připraví chléb přírodní cestou, bez použití konzervačních látech, ale také slady, jogurty a sojové sýry.

Akciové ponuky a zľavy

Zľavy,Zľavové kupóny,Zľavový kupón,voucher,lacný – Na našich stránkach nájdete lacny tovar z rôznych miest Slovenska. Zľavové kupóny na služby aj produkty. Zľavy je možné triediť podľa mesta a obsahu. Hromadné nakupovanie. Akciové ponuky. Voucher ako darček.

Stará pekárna v Tisé

Stará pekárna ,ubytování v Tisé,ubytovani,Tisá, – Hledáte levné ubytování do vlastních spacáků nebo s ložním prádlem ? Pak Vám můžeme nabídnout ubytování nižší kategorie v bývalé chatě ČHS pod "Starou pekárnou", která se nachází v krásném a klidném prostředí lesů, skal a rybníků v obci Ostrov u Tisé. Celková kapacita 24 lůžek v 6ti pokojích s možností 8 přistýlek. K dispozici pouze společné umývárny s teplou vodou a oddělená WC. Společenská místnost, možnost vlastního vaření ve vybavené kuchyňce. Upozornění - v celé chatě je zákaz kouření.Stravování je buď vlastní.Nebo se Vám nabízí restaurace s domácí kuchyní jen několik metrů od chaty v penzionu pod stejným názvem.

Načítání trvalo 0.0893 sekund.