+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výrobce dřevěných podlah

Klíčová slova: výrobce dřevěných podlah

Datum vloľení do katalogu: 5. prosince 2013

Popis: Nakupujte přímo od výrobce a ušetřete čas i finance! Máme pro Vás připravený opravdu široký sortiment produktů!Dřevěné podlahy za cenu laminátových? Ano. Nabízíme dřevěné podlahy za naprosto famózní ceny! Podlahy od Woha parketu nepraskají a nevysychají. Navíc akustika materiálu je perfektní.

Web: www.woha.cz/

Další související informace

Renovace parket pro Prahu

renovace parket, broušení podlah – Dřevěné parkety jsou oblíbenou podlahovou krytinou již mnoho let. Dřevo je však přírodní materiál a i při sebelepší péči se neubráníte rýhám a běžnému opotřebení. A proto je nutná renovace parket. Není třeba dřevěnou podlahu měnit. Můžete mít opět krásnou podlahu za pár korun. Navíc je proces přebroušení podlahy otázkou krátkého času. Renovace parket provádíme po celé Praze a jejím okolí - broušení parket Praha.

Výroba dřevěných násad

výroba dřevěných násad,hrábě,prodej nářadí,krmiva – Firma se zabývá výrobou dřevěných násad a hrábí, velkoobchodním prodejem násad, nářadí a kartáčnických výrobků, prodejem ochranných pomůcek a maloobchodním prodejem nářadí a krmiv pro hospodářská a domácí zvířata.

Načítání trvalo 0.0700 sekund.