+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výrobce dřevěných podlah

Klíčová slova: výrobce dřevěných podlah

Datum vloľení do katalogu: 5. prosince 2013

Popis: Nakupujte přímo od výrobce a ušetřete čas i finance! Máme pro Vás připravený opravdu široký sortiment produktů!Dřevěné podlahy za cenu laminátových? Ano. Nabízíme dřevěné podlahy za naprosto famózní ceny! Podlahy od Woha parketu nepraskají a nevysychají. Navíc akustika materiálu je perfektní.

Web: www.woha.cz/

Další související informace

Podlahy Best

plovoucí laminátové podlahy, prodej podlah – Naše společnost se zabývá prodejem a pokládkou kvalitních plovoucích laminátových podlah značky BALTERIO. Nabízíme kompletní servis, kdy klademe velký důraz na seriozní jednání, rychlost a kvalitu realizace zakázky.

Renovace parket pro Prahu

renovace parket, broušení podlah – Dřevěné parkety jsou oblíbenou podlahovou krytinou již mnoho let. Dřevo je však přírodní materiál a i při sebelepší péči se neubráníte rýhám a běžnému opotřebení. A proto je nutná renovace parket. Není třeba dřevěnou podlahu měnit. Můžete mít opět krásnou podlahu za pár korun. Navíc je proces přebroušení podlahy otázkou krátkého času. Renovace parket provádíme po celé Praze a jejím okolí - broušení parket Praha.

Reklamní firma Logosign

reklama, reklamní firma, výrobce reklamy – Zajistíme polepy aut osobních, nákladních, veřejných dopravních prostředků, lodí, letadel. Jakákoliv velikost a barevnost je samozřejmostí. Používáme fólie nejvyšší kvality. Využíváme praxe 20 let v oboru. Vlastníme špičkové technologie pro potisk folií. Vlastníme výrobní prostory vhodné pro aplikaci polepů a alpikační týmy po celé ČR a SR. Kapacita polepů, až 300 vozů měsíčně.

Načítání trvalo 0.1114 sekund.