+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výškové práce

Klíčová slova: Výškové práce, Práce ve výškách, Nátěry fasád

Datum vloľení do katalogu: 28. srpna 2013

Popis: Specializujeme se na veškeré práce ve výškách - zajišťujeme opravy a nátěry fasád, instalujeme zábrany proti holubům, realizujeme ošetřování panelových spár, zasklívání oken a mnoho dalšího. Výškové práce, práce ve výškách, nátěry Praha

Web: www.vyskovepracepraha.com

Další související informace

Výškové práce

Výškové práce, instalace reklam, technické práce. – Provádíme výškové práce a instalace reklam za pomocí horolezecké techniky a vysokozdvižných plošin. Dále provádíme nátěry střech, opravy fasád domů, výroba a následná instalace bezpečnostních mříží. Více na našich webových stránkách.

Podlahy do bytu

podlahy do bytu, koberce do bytu, PVC do bytu – Koberce, PVC, parkety, podlahy do bytu. Podlahy korkové, dřevěné, plovoucí i PVC podlahy, parkety a koberce do bytu či kanceláře. Velkoobchodní a maloobchodní prodej podlah, koberců i parket či PVC, renovace i broušení podlahy, zajistíme pokládku podlahy, koberce, parket, PVC.

Pokerové knihy - Poker Publishing

pokerové knihy,poker publishing – Poker Publishing je nakladatelství, které přináší mezi čtenáře pokerové knihy od světově známých hráčů. Pokerové knihy jsou určeny pro všechny laiky, ale i pokročilé hráče, kteří se dále chtějí zdokonalovat.

Načítání trvalo 0.0583 sekund.