+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výstavba místních komunik

Klíčová slova: Budujeme komunikace, náměstí, chodníky.

E-mail: sapa@sapa-lpj.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. dubna 2010

Popis: Budujeme komunikace, náměstí, chodníky, pozemní stavby, odstavné plochy, parkoviště a inženýrské sítě. Provádíme zemní práce, stavíme průmyslové haly. ..................................................................................................

Web: www.sapa-lpj.cz

Další související informace

BTL agentura Promofactory

marketingová komunikace, btl, podpora prodeje – Zajišťujeme kompletní servis v oblasti marketingové komunikace se specializací na inovativní i klasické BTL aktivity. Věrnostní programy, spotřebitelské soutěže, podpora prodeje, sampling, tasting a road-shows. Zajištění hostesek a promotérů.

Xfire Fórum

xfire, IM, komunikace, forum, podpora, hry,diskuze – První česká neoficiální podpora komunikačního programu IM Xfire, který je určený zejména pro hráče počítačových her. Stránka obsahuje rady, návody, aktualizace, skiny, zvuky a denně aktivní českou podporu.

Bezpečně online - bezpečn

bezpečný internet, komunikace, chat, facebook – Vzdělávací server bezpecne-online.cz se zaměřuje na děti a dospívající s cílem podporovat u nich bezpečné a sebejisté používání internetu a nových komunikačních technologií. Web poskytuje všechny informace o možných nebezpečích internetu.

Načítání trvalo 0.0597 sekund.