+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výtahy

Klíčová slova: výtahy, osobní výtahy, nákladní výtahy

E-mail: check@rosettedesign.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. srpna 2011

Popis: Firma Výtahy Petersik s.r.o se již dvacet let zabývá projekcí, montáží a servisem výtahů všeho druhu, včetně stavby výtahových šachet. V současné době se zaměřuje i na modernizaci a generální opravy výtahů.

Web: vytahypetersik.cz/vytahy.html

Další související informace

Nákladní i osobní výtahy

výtahy,přepravní výtahy,osobní výtahy, nákladní vý – Nákladní i osobní výtahy od VERTIKALKOMP Brno. Zajišťujeme plošinové výtahy. Osobní i nákladní, hydraulické, lanové výtahy. Servis výtahů v Brně. Prodej a modernizace výtahů. Vertikalkomp s.r.o. a Prokeš výtahy servis spol. s r.o. mají za sebou 16 let působnosti v oblasti vertikální zdvihací techniky.

LiftKlinik výtah. technik

servis, výtahy, řídící systémy výtahů – Liftklinik je firma zabývající se servisem výtahové techniky, vývojem a testováním řídících systémů výtahové techniky a rekonstrukci výtahové techniky. Dále vám zhotovíme elektrickou dokumentaci v programu PC Schematica nebo webové stránky.

Užitkové vozy bazar

Užitkové vozy, nákladní vozy, osobní vozy, dodávky – U nás najdete užitkové vozy, dodávky, mikrobusy, chladící a sklápěcí vozy, valníky, dodávky, pick-upy. Poskytujeme služby ušité na míru pro každého zákazníka. Na automobilovém trhu se řadíme mezi první tři velké prodejce a naší specialitou jsou užitkové vozy.

Načítání trvalo 0.0731 sekund.