+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výtahy

Klíčová slova: výtahy, osobní výtahy, nákladní výtahy

E-mail: check@rosettedesign.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. srpna 2011

Popis: Firma Výtahy Petersik s.r.o se již dvacet let zabývá projekcí, montáží a servisem výtahů všeho druhu, včetně stavby výtahových šachet. V současné době se zaměřuje i na modernizaci a generální opravy výtahů.

Web: vytahypetersik.cz/vytahy.html

Další související informace

Výtahy nákladní a osobní

výtah, výtahy, nákladní výtahy, osobní výtahy – Firma Tramontáž spol. s r.o. Chrudim se zabývá konstrukcí, projekcí a výrobou hydraulických a lanových nákladních výtahů, osobních výtahů a autovýtahů. Společnost sídlí ve vlastních výrobních a administrativních prostorách v ulici Škroupova 170, Chrudim III.

Nákladní i osobní výtahy

výtahy,přepravní výtahy,osobní výtahy, nákladní vý – Nákladní i osobní výtahy od VERTIKALKOMP Brno. Zajišťujeme plošinové výtahy. Osobní i nákladní, hydraulické, lanové výtahy. Servis výtahů v Brně. Prodej a modernizace výtahů. Vertikalkomp s.r.o. a Prokeš výtahy servis spol. s r.o. mají za sebou 16 let působnosti v oblasti vertikální zdvihací techniky.

Výtahy Praha 9

Výtahy Praha 9, nákladní výtahy Praha, výtah Praha – Výtahy Praha 9: nákladní výtahy, osobní výtahy, servis výtahů. Dodávky a montáže nových výtahů včetně projekční činnosti. Rekonstrukce a modernizace výtahů. Výtahy pro hotely, bytové jednotky, výtahy pro průmyslové objekty, nemocnice atd..

Načítání trvalo 0.0775 sekund.