+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

XYZ kladiva

Klíčová slova: kladiva, kladivo, palice, kleště

E-mail: obchod@xyzkladiva.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. listopadu 2013

Popis: Kladiva, kladívka, kleště a paličky. Pozor na vaše malíčky! Kladiva pro tesaře, kováře, zedníky, kameníky, klempíře. Kovářské kleště, kovadliny, babky, rohatiny, páčidla, sekáče. Vše vyrobeno v Německu.

Web: www.xyzkladiva.cz

Další související informace

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Hobby i profi

klíč, kleště, kladivo, rukavice, kladka, gola – Trávíte rádi svůj volný čas v garáži, na zahradě či v dílně? Nebo snad potřebujete kvalitní hobby nebo profi nářadí pro svou práci? Neváhejte a navštivte náš eshop Naradi-Do-Dilny.cz, rádi Vám poradíme a dodáme vše.

Outdoorová obuv, oblečeni

Alpine Pro, Salomon, Trekingové palice, fizan, bun – Eshop, kde nájdete oblečenie, obuv a doplnky pre šport, outdoor, turistiku a cestovanie. Oblečenie, obuv a doplnky od značiek Alpine Pro, Salomon, trekingové palice od Talianského výrobcu Fizan a rôzne doplnky od Marsupio. Impregnačné a čistiace prostriedky Nikwax.

Načítání trvalo 2.7507 sekund.