+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zabezpečení, EPS, TV, LAN

Klíčová slova: Kamerové systémy, Telefony, PC sítě, regulace,EPS

Datum vloľení do katalogu: 20. listopadu 2009

Popis: Slaboproud Astek Security projektuje a instaluje zabezpečovací technika, datové rozvody , EPS, požářní zabezpečení, poožární systémy. akustika a ozvučení, zvuková aparatura, regulace tepla v domech. EPS

Web: www.slaboproud.cz/

Další související informace

elektro + maľovanie

elektroinštalačné práce, kamerové systémy, – Firma, so širokospektrálnym zameraním, aby sme dokázali čo najefektívnejšie pokryť potreby a požiadavky našich zákazníkov. Všetky práce, ktoré prevádzame vykonávame s maximálnou zodpovednosťou, dbáme na čistotu po vykonaní všetkých prác. Práce vykonávajú kvalifikovaný pracovnici.

Kamery, telefony a kabely

kamery, kamerové systémy, telefony, telefonie, kab – Telexion.cz - specialista na kamerové systémy, strukturovanou kabeláž, telefonní přístroje datové sítě, měřící a testovací přístroje a nezbytné instalační příslušenství. Široká nabídka produktů a profesionální služby za skvělé ceny!

Zabezpečovací systémy Praha

Zabezpečovací systémy, Kamerové systémy, Telefonní – Specializací naší firmy jsou veškeré zabezpečovací systémy (EZS), kamerové systémy, počítačové sítě a služby pro pobočkové telefonní ústředny a další příbuzné obory. Pro bezpečnostní systémy provádíme návrhy, dodávku, montáž.

Načítání trvalo 0.0585 sekund.