+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zabezpečení, EPS, TV, LAN

Klíčová slova: Kamerové systémy, Telefony, PC sítě, regulace,EPS

Datum vloľení do katalogu: 20. listopadu 2009

Popis: Slaboproud Astek Security projektuje a instaluje zabezpečovací technika, datové rozvody , EPS, požářní zabezpečení, poožární systémy. akustika a ozvučení, zvuková aparatura, regulace tepla v domech. EPS

Web: www.slaboproud.cz/

Další související informace

Zabezpečení ORIS Plus

Kamerové systémy, alarmy, zabezpečení – Jsme zkušenými profesionály v oblasti elektronických systémů na ochranu zboží, kamerových systémů, alarmů a dalších forem zabezpečení. Náš kompletní servis spočívá v návrhu zabezpečení, kdy využíváme naše dlouholeté zkušenosti, pokračuje instalací dle Vašich požadavků a přetrvává dále formou plné záruční a pozáruční podpory a poradenské činnosti.

Novatec kamerové systémy

kamerové systémy, bezpečnostní, kamera – Systém bezpečnostních kamer a monitorů v uzavřeném televizním okruhu. Novatec nabízí berevné kamery, černobílé kamery, atrapy kamer, monitory, záznamové zařízení, objektivy, převodníky signálu, infra osvětlení a další příslušenství.

Kamerové systémy

kamerové systémy, kamerový zabezpečovací systém, k – Kamerové systémy, alarmy, zabezpečení. Instalace po celé republice.Instalujeme kamery skryté, otočné i v nativandal provedení. Zabezpečovací systémy a alarmy pro domy, byty kanceláře i velké venkovní prostory. Zabezpečíme Váš majetek na míru.

Načítání trvalo 0.0581 sekund.