+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zahradní krby, krboudírny

Klíčová slova: zahradní krby, krboudírna, krb, gril, grily, udírn

E-mail: info@zahradnikrby.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ?nora 2010

Popis: Vyrábíme a prodáváme zahradní krby a krboudírny (krb + udírna) včetně stavby a příslušenství. Snadné grilování a uzení, topení dřevem. V nabídce široká řada tvarů a povrchů, také zakázková výroba. Každý krb vyrábíme z kvalitního, odolného materiálu. Jsme český výrobce krbů a krboudíren.

Web: www.krboudirna.cz

Další související informace

Zahradní krby, krboudírny

zahradní krby, krboudírna, krb, gril, grily, udírn – Vyrábíme a prodáváme zahradní krby a krboudírny (krb + udírna) včetně stavby a příslušenství. Snadné grilování a uzení, topení dřevem. V nabídce široká řada tvarů a povrchů, také zakázková výroba. Každý krb vyrábíme z kvalitního, odolného materiálu. Jsme český výrobce krbů a krboudíren. Zahradní krb nebo krboudírna jsou určeny k přípravě čerstvě grilovaného masa, ryb a zeleniny, k uzení masových specialit přímo u vás na zahradě. Přípravou pokrmů na grilu nebo v udírně získáte nové možnosti chutí a vůní. Velkou předností krbů a krboudíren je možnost kombinovat jednotlivé typy mezi sebou (komíny, postranní stolky a další), jejich povrchy a příslušenství. Krby jsou vyráběny z odolného a kvalitního materiálu, který zaručuje jejich dlouhou životnost, pevnost a stabilitu. Vyberte si ze široké nabídky krbů a krboudíren Ze široké nabídky si vybere opravdu každý. Pomůžeme vám zvolit to správné místo a poté vše zrealizujeme. Dokážeme splnit vaše požadavky na originalitu krbu či krboudírny, jejich umístění nebo zvláštní technické řešení - nabízíme tzv. zakázkovou výrobu na míru.

Krby Molčan - krb - kamna

krby, kamna, krbové vložky, krb – Zabýváme se stavbou teplovzdušných a teplovodních krbů, kachlových kamen a sporáků navrhovaných individuálně na zakázku podle konkrétních požadavků a možností zákazníka. Stavby jsou realizovány odborně vyškolenými pracovníky po celé České republice s ohledem na nejnovější poznatky a technologie v oboru.

KK Střechy

střechy, pokrývačství, klempířství, tesařství – Naše firma Vám kvalitně a s dobrou zárukou poskytne veškeré práce z oblasti stavebních, klempířských, pokrývačských nebo tesařských prací. Samozřejmostí jsou i drobné práce k údržbě střech, nebo např. olemování komínů, okapové systémy, voděodolné nátěry a řada dalších prací dle Vašich potřeb a požadavků.

Načítání trvalo 0.0689 sekund.