+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Žaluzie - Kejík

Klíčová slova: žaluzie, sítě proti hmyzu, rolety,stínící technika

E-mail: zaluzie-kejik@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ledna 2014

Popis: Nabízím montáž žaluzií, opravy žaluzií, montáž rolet, okenních sítí, stínící technika, japonské stěny, sítě proti hmyzu, vertikální žaluzie, horizontální žaluzie, rolovací okenní sítě, rolety den a noc.

Web: htpp://www.zaluzie-kejik.wz.cz

Další související informace

Stínící technika

Stínící, technika, žaluzie, markýzy, rolety – Stnící technika, žaluzie, markýzy, rolety. Široký výběr materiálů ve fotogaleriích. Interaktivní kalkulátory pro výpočet ceny vybrané stínící techniky. Dokonalý stínící efekt v návaznosti na architektonické řešení interiérů i exteriérů.

Rekonstrukce bytů Praha

Rekonstrukce bytů Praha, rekonstrukce bytů – Rekonstrukce bytů Praha – rekonstrukce bytu, koupelny i kuchyně. Provádíme kompletní rekonstrukce panelových bytů, vyzdívání bytových jader na klíč a instalatérské, elektrikářské i malířské práce.

Zednictví Praha

rekonstrukce, opravy, stavebnictví, zednictví – Provádíme rekonstrukce a opravy bytových i nebytových prostor, bytových domů jak pro soukromý, tak i pro veřejný sektor. Stavíme ploty, kamenné zídky, kopeme a čistíme studny. Je pro nás samozřejmostí realizovat díla v kvalitě odpovídající představám investora a splňující požadavky patřičných norem, předpisů a moderních technologií. I vy máte možnost využít našich služeb a stát se našimi spokojenými zákazníky. Pokud máte o naše služby zájem, můžete si prostudovat naši nabídku.

Načítání trvalo 0.0629 sekund.