+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zámečnictví a Pohotovost

Klíčová slova: zámečnická pohotovost, bezpečnostní dveře, klíče,

E-mail: keyklir@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. b?ezna 2011

Popis: Nabízíme zámečnické práce i pohotovost. Montáž bezpečnostních dveří se zárubní i bez ní, TREZORŮ, zámků, kování. Zhotovení a montáž uzamykacích systémů GENERÁLNIHO KLÍČE, dvírek, vrat, plotových dílců, mříží. Zhotovení většiny klíčů EVVA, GUARD, Mul-T-lock, FAB, klíčů trezorových, dozických, nábytkových, tvarových, AUTOKLÍČŮ

Web: www.nemec-zamecnictvi.cz

Další související informace

Zámečnictví Kastelán

zámečnictví, zámečnická pohotovost, zámečnické prá – Zámečnictví a zámečnická pohotovost nonstop. Zámečníci nonstop, otevírání dveří, zámků, bytů, aut, (zabouchnuté dveře a klíče, zamčeno). Zámečnické práce, výroba klíčů, autoklíče, prodej, opravy a výměny zámků, sjednocení klíčů. Zabezpečení objektů.

KTC - výroba dveří

Dveře, nábytek, schodiště, interiér na míru – Výroba interiérových a exteriérových dveří, výroba nábytku a schodišť na zakázku, zastoupení zahraničních nábytkářských firem (sedačky, komody, postele, stoly, židle, zrcadla atd.) a interiérový design.

Kování na dveře

Kování pro bezpečnostní dveře, kování na dveře – Kování pro bezpečnostní dveře, kování na dveře a bezpečnostní zámky. Kování na dveře, bezpečnostní dveře a zárubně do bytu, kanceláře či hotelu. Zabezpečení dveří, bezpečnostní zámky a vložky, poštovní schránky, nábytkové trezory, sejfy a příruční pokladny.

Načítání trvalo 0.0932 sekund.