+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zámečnictví a Pohotovost

Klíčová slova: zámečnická pohotovost, bezpečnostní dveře, klíče,

E-mail: keyklir@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. b?ezna 2011

Popis: Nabízíme zámečnické práce i pohotovost. Montáž bezpečnostních dveří se zárubní i bez ní, TREZORŮ, zámků, kování. Zhotovení a montáž uzamykacích systémů GENERÁLNIHO KLÍČE, dvírek, vrat, plotových dílců, mříží. Zhotovení většiny klíčů EVVA, GUARD, Mul-T-lock, FAB, klíčů trezorových, dozických, nábytkových, tvarových, AUTOKLÍČŮ

Web: www.nemec-zamecnictvi.cz

Další související informace

Zámečnictví Kastelán

zámečnictví, zámečnická pohotovost, zámečnické prá – Zámečnictví a zámečnická pohotovost nonstop. Zámečníci nonstop, otevírání dveří, zámků, bytů, aut, (zabouchnuté dveře a klíče, zamčeno). Zámečnické práce, výroba klíčů, autoklíče, prodej, opravy a výměny zámků, sjednocení klíčů. Zabezpečení objektů.

Rovelcz.cz, kování

Bezpečnostní kování, kliky, dveře, rotex – ROVEL CZ s.r.o. je společnost, jejíž činnost je spojena s českým výrobcem firmou ROSTEX. Svým zákazníkům nabízíme široký výběr nábytkového a panikového kování, zámků, bezpečnostních a interiérových dveří.

Prodejna Renesance

bezpečnostní zámky, visací zámek, dveře, kování, n – Firma Renesance se specializuje na oblast mechanického zabezpečení bytů, rodinných domů a firem a dále na výrobu náhradních klíčů, včetně prodeje strojů na výrobu klíčů a polotovarů všech druhů cylindrických, automobilových, trezorových, dozických, čipových a jiných speciálních klíčů a doplňkového sortimentu. Dalším stěžejním programem firmy je výroba a montáž generálních klíčových systémů pro bezproblémové otvírání určených dveří. Postupem času jsme rozšířili činnost i na železářství, především prodej a servis elektrického i ručního nářadí, spojovacího materiálu a dalšího zámečnického sortimentu. Najdete u nás také nabídku všech druhů nožů, kuchyňských, bojových, kapesních i sběratelských, včetně jejich servisu a broušení i s možností gravírování nápisů atd. Brousíme také pilové řetězy, kotouče a řezné nástroje, gravírujeme nápisy do bytových jmenovek, orientačních systémů a cedulí. Dále jsme prodej rozšířili o sortiment zbraní, střeliva, outdoorových a mysliveckých doplňků, dalekohledů a puškohledů, bot, oblečení a mnoho dalšího.

Načítání trvalo 0.0634 sekund.