+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ZANY - zlatnická dílna

Klíčová slova: šperky, snubní prsteny, percing, plugy, opravy

Datum vloľení do katalogu: 22. ??jna 2009

Popis: Zakázková ruční výroba, opravy a čištění šperků, broušení šperkových a sbírkových kamenů. Autorské snubní prsteny, náušnice, přívěsky, náramky, piercingy, plugy, tunely. Zvětšování a zmenšování prstýnků, opravy řetízků. Mělčany 127, Brno - venkov.

Web: www.zany.cz/

Další související informace

KK Střechy

střechy, pokrývačství, klempířství, tesařství – Naše firma Vám kvalitně a s dobrou zárukou poskytne veškeré práce z oblasti stavebních, klempířských, pokrývačských nebo tesařských prací. Samozřejmostí jsou i drobné práce k údržbě střech, nebo např. olemování komínů, okapové systémy, voděodolné nátěry a řada dalších prací dle Vašich potřeb a požadavků.

Gravoexpress s.r.o.

gravírování, nejrychlejší rytectví, laserem – V rytectví máme bohaté zkušenosti a velké množství spokojených zákazníků. Vyrábíme firemní štíty, oděvní jmenovky, plakety, informační systémy, frézované písmo, pečetidla a samolepicí reklamu. Rychlé termíny jsou u nás samozřejmostí.

Český zlatník

zlatník, český zlatník, šperky, snubní prsteny – Katalog českých zlatníků. Výroba a prodej šperků, kontakty a adresy na prodejce a výrobce českých šperků. Vahledávání podle krajů a měst. Možnost přidání vlastní provozovny. Katalog českých zlatníků www.ceskyzlatnik.cz

Načítání trvalo 0.0781 sekund.