+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ZANY - zlatnická dílna

Klíčová slova: šperky, snubní prsteny, percing, plugy, opravy

Datum vloľení do katalogu: 22. ??jna 2009

Popis: Zakázková ruční výroba, opravy a čištění šperků, broušení šperkových a sbírkových kamenů. Autorské snubní prsteny, náušnice, přívěsky, náramky, piercingy, plugy, tunely. Zvětšování a zmenšování prstýnků, opravy řetízků. Mělčany 127, Brno - venkov.

Web: www.zany.cz/

Další související informace

Zednictví Praha

rekonstrukce, opravy, stavebnictví, zednictví – Provádíme rekonstrukce a opravy bytových i nebytových prostor, bytových domů jak pro soukromý, tak i pro veřejný sektor. Stavíme ploty, kamenné zídky, kopeme a čistíme studny. Je pro nás samozřejmostí realizovat díla v kvalitě odpovídající představám investora a splňující požadavky patřičných norem, předpisů a moderních technologií. I vy máte možnost využít našich služeb a stát se našimi spokojenými zákazníky. Pokud máte o naše služby zájem, můžete si prostudovat naši nabídku.

Uklid.Puclik.cz profesionální úklid

úklid, úklidové služby, uherské hradiště, úklid ka – Nemáte dostatek času pro úklid svého domu, bytu, či kanceláře? Náš profesionální tým udělá vše za vás! Od nejdrobnějších maličkostí, jako je otření prachu a nečistot, až po vyčištění koberců a čalounění.

Český zlatník

zlatník, český zlatník, šperky, snubní prsteny – Katalog českých zlatníků. Výroba a prodej šperků, kontakty a adresy na prodejce a výrobce českých šperků. Vahledávání podle krajů a měst. Možnost přidání vlastní provozovny. Katalog českých zlatníků www.ceskyzlatnik.cz

Načítání trvalo 0.0689 sekund.