+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zaramovane Fotografie

Klíčová slova: technika, vybavení, nikon, zaramovene.cz, nikon

E-mail: info@martin-kolar.com

Datum vloľení do katalogu: 27. ?nora 2010

Popis: Zarámované fotografie pro Vás. Jmenuji se Jan Vorka a jsem vášnivým fotografem. Hlavní pole působnosti je Praha-Západ či středočeský kraj. Více informací naleznete na mé stránce! Má technika je úžasný kompakt Panasonic Lumix DMC-LX3 s parádním širokoúhlým objektivem Leica DC Vario-Summicron.

Web: www.zaramovane.cz/

Další související informace

Sport na webu

sportovní oblečení, sportovní vybavení, obuv, lyže – Prodej sportovního oblečení a vybavení jako jsou kola, brusle, stany, lyže, cyklo oblečení, pláštěnky, lyžařské bundy. Prodáváme zboží značek Hannah, Coleman, Keen, Merrell. Rychlé dodání a bezplatné poradenství.

Satelity, EZS, kamerové s

satelitní technika, EZS, kamerové systémy – Instalujeme anténní a satelitní systémy, satelity, EZS zabezpečovací, CCTV kamerové, EPS požární a ozvučovací systémy, datové rozvody, LAN, WAN, kamery. Provádíme montáž, servis společné TV antény, rekonstrukce a revize STA, digitální DVB-T příjem.

Stavební stroje JCB

JCB, stavební stroje, manipulační technika, staveb – Web Manipulační technika je věnovaný strojům z produkce anglické firmy JCB. Najdete zde infromace o společnosti, nabídku stavebních stroju JCB včetně technických detailů, fotofalerii a v neposlední řadě i info o Klubu strojníků JCB.

Načítání trvalo 3.9740 sekund.