+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zasklívání balkonů a lodž

Klíčová slova: rámové a bezrámové zasklení balkonu lodžie Plzeň

E-mail: katalog276@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. listopadu 2012

Popis: Potřebujete zvětšit obytnou plochu bytu a máte nevyužitou lodžii, či balkon? Máme pro Vás řešení. Zasklení lodžií provádíme rámovým i bezrámovým systémem. Rámové i bezrámové zasklení balkonu a lodžie certifikovanými systémy. Doprava v Plzni zdarma. Sleva, 5 výhod zdarma. Cena od 8 400 Kč. Více než 10leté zkušenosti v oboru.

Web: www.zasklivani-balkonu-plzen.cz

Další související informace

Nejlevnější a nejlepší

Nejlevnější a nejlepší – Již Vás nebaví nakupovat předražené věci a rádi byste pravý opak? Náš blog informuje o aktuálních slevách a akcích ze světa krásy a kosmetických přístrojů a pomůcek. Jsou to například tipy na nejlepší a nejlevnější žehličky na vlasy.

Peter Komora

Krb a krby – Zabýváme se stavbou krbů, pecí, prodejem krbových vložek, kamen a příslušenství. Především se věnujeme stavbě horkovzdušných, teplovodních, akumulačních krbů a krbů, hypokaustov, kachlových kamen a sporáků. Krby stavíme s důrazem na bezpečnost, kvalitu, přesnost a design. Levný krb neznamená i dobrý krb. Svou činnost jsme rozšířili o stavbu zahradních krbů. Jak vyučení kamnář jsme členy Slovenské cechu kamnářů a kamnáře. Je to jeden ze tří fungujících cechů na Slovensku. Zákazníkovi nabízíme kompletní servis od návrhu přes realizaci, s dodávkou stavby na klíč. Výběrem spolehlivých dodavatelů, kvalitních certifikovaných materiálů, pravidelným vzděláváním, a množstvím zkušeností jsme schopni splnit skoro všechny Vaše sny. Víme, že spotřebič si nekupujete na rok a ani na dva a proto stavíme a prodáváme jen certifikované a kvalitní materiály. Jako jednou jeden moudrý člověk řekl: Vzpomínka na dobrou kvalitu trvá déle než radost z nízké ceny. Dejte si ruku na srdce a zeptejte se sami sebe: Dám se operovat druhotným chirurgem jen proto, že je levnější? Krb nebo kamna je na Vašem výběru. My Vám můžeme poradit, nebo doporučit optimální řešení. Když si představíte, že ušetříte peníze za energie, zvýšíte cenu Vaší nemovitosti a ještě si budete moci večer posedět u plápolajícího ohně a dát si pohár vínka, tak není nad čím váhat. Naši zákazníci vědí, že krby a kamna dokáží na sebe vydělávat a Vy se stanete energicky nezávislými. Od našich zákazníků nemáme zatím žádné negativní zkušenosti. Stavby realizujeme převážně na Slovensku. Často se nám stává, že chodíme přestavovat (nanovo postavit) krb po neznalých mistrech. Při takové přestavbě se dostáváte skoro na dvojnásobnou cenu. Uvedený příklad stojí za zamyslet ení, co jste si za peníze investované navíc mohli dopřát Vy a Vaše rodina.

Víkendový pobyt

pivní lázně, rašelinová koupel plzeň – Víkendový pobyt. Wellness hotel Purkmistr vám nabízí Rašelinový relax. Tradiční lázeňská procedura využívá osvědčeného tepla, v našem zařízení prováděná lokálně zejména na zádech a šíji. Využíváme rašelinových fólií různých rozměrů, které se ohřáté přikládají na tělo.

Načítání trvalo 0.0697 sekund.