+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zateplení Ostrava - Rober

Klíčová slova: zateplení, Ostrava, panelové domy, rodinné domy,

E-mail: info@marek-domino.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. b?ezna 2010

Popis: Pro Ostravu a okolí zajišťujeme zateplení fasád pro panelové i rodinné domy, výměny oken. Profesionální provedení, krátké lhůty. Specializace na Moravskoslezský kraj. Zateplení dělají zkušení řemeslníci. Poradíme s volbou fasády a výběrem materiálu.

Web: www.zatepleni-ostrava.cz

Další související informace

Energy Domy

Rodinné domy, projekty domů, nízkoenergetické domy – Výstavba rodinných domů po celé ČR - nabízíme typové rodinné domy a projekty dle našeho katalogu. Možnost provedení jakýchkoli změn v typových projektech. Specializujeme se na výstavbu hrubé stavby, od základů po střechu.

Chaty, chalupy k pronájmu

rekreační domy, chaty, chalupy, pronájem – Rekreační chaty a chalupy k pronájmu, rekreační chaty, rekreační chalupy k pronajmutí na horách a u vody po celých Čechách, na Moravě a na Slovensku. Ubytování v soukromí v chatách, chalupách, domech a apartmánech.

Zateplování fasád, rekonstrukce domů, zateplení

zateplení, zateplování, fasády, rodinné domy, pane – BELSTAV CZ zajišťuje zateplení fasád, zateplení budov a rekonstrukce panelových i bytových domů. Veškeré stavební práce od profesionálů. Ve stavebnictví se pohybujeme již od roku 1993.

Načítání trvalo 0.0754 sekund.