+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zateplení střechy

Klíčová slova: Zateplení střechy, zateplení podkroví, zateplení

E-mail: sestak-j@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ??jna 2011

Popis: Zateplení podkroví, půdy a zateplení podkroví, pokládka střešní krytiny a okapů. Zateplení střechy a podkroví tepelně izolačním materiálem, pokládka střešní krytiny ( pálená střešní krytina, plastové střešní taška atd.. ). Správa nemovitostí, údržba bytového fondu, vyklízení sklepů a půd.

Web: zateplenistrechy.blgz.cz

Další související informace

Vestavěné skříně, kuchyně

vestavene skrine,kuchyne,skrine na miru,podlahy – Hlavním produktem naší firmy je výroba šatních skříní a to jak běžných tak vestavěných. Dalšími našimi produkty jsou kuchyňské linky, obývací stěny, postele, psací stoly, kancelářský nábytek, parapety, interiérové dveře a další nábytkové variace.

Zahradní rádce

Zahradní nábytek, architektura zahrady, dětská zah – Internetový magazín Zahradní rádce, magazín nejlepších produktů, výrobků a služeb pro zahradu. Zahradní nábytek, architektura zahrady, dětská hřiště, zahradní technika, skleníky a zimní zahrady, pergoly, terasy, chalupy, bazény, jezírka, studny.

Revize plynových kotlů

revize plynových kotlů, revize plynu, revize – Revize plynových kotlů, údržba a záruční, pozáruční opravy, opravy a servis regulátorů tlaku plynu. Montáž rozvodu plynovody, a topení, provádění revizí, kontrol a zkoušek plynových zařízení. Revize plynu a plynových přípojek, zajištění výměny a opravy plynových kotlů, opravy plynových sporáků a plynových ohřívačů vody.

Načítání trvalo 0.2666 sekund.