+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Závlahové a zavlažovací systémy pro automatické zavlažování zahrad a závlahy trávníku

Klíčová slova: závlahové systémy, zavlažovací systémy, automatick

E-mail: webmaster@zahradabrno.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ?ervna 2010

Popis: Návrh a realizace závlahy na míru. Zavlažovací systémy pro automatické zavlažování zahrad na míru. Závlahové systémy zajistí bezstarostné zavlažování trávníku i zeleně a ušetří ročně desítky tisíc.

Web: www.zahradabrno.cz/zavlazovani-zahrad

Další související informace

Zahradní architektura Bc. Mastný Roman

zahradní architektura, závlahové systémy, návrhy z – Návrhy a realizace zahrad, zahradní architektura, 3D vizualizace, střešní zahrady, závlahové systémy, péče o zahradu, pokládka trávníků, zahradní jezírka, zimní zahrady, hydroponie zahradní nábytek, Gardena, poradenství.

CM-ZÁVLAHY

závlahy, zavlažovacie systémy, zavlažovací systém – Automatické zavlažovacie systémy a hĺbenie rýh. Vypracujeme projekt závlahového systému, šitého na Váš pozemok s presným rozpočtom inštalácie závlahy. Využite naše moderné metódy, profesionálny prístup a vždy ochotný personál. Neustále skvalitňujeme služby, čoho dôkazom je stále väčšie množstvo spokojných zákazníkov.

Total Security Systems

zabezpečovací systémy, kamerové systémy – Velkoobchod se zabezpečovacími systémy pro ochranu objektů, aut a GPS monitoring. Jsme oficální distributor SONY, CNB, Avigilon a dalších značek pro Českou republiku. Skuste naši vyškolenou technickou podporu, řešení na míru a záruční i pozáruční servis.

Načítání trvalo 0.0639 sekund.