+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Závlahové systémy

Klíčová slova: závlahy, zavlažování, automatické závlahové systém

Datum vloľení do katalogu: 2. ledna 2014

Popis: Zabýváme se prodejem a instalacemi automatických závlahových systému Toro a Hunter. Provozujeme e-shop a kamennou prodejnu v Brně s kompletním sortimentem pro zavlažování zahrad, parků, fotbalových a golfových hřišť. Realizace závlahových systémů.

Web: www.zavlazovaci-systemy.net

Další související informace

Rekuperace A-INVENT

systém pro stavbu rodinných domů – Rekuperace tepla, decentrální systém větrání s rekuperací až 91%. Rekuperace tepla, decentrální systém větrání s rekuperací až 91%.Rekuperace tepla, decentrální systém větrání s rekuperací až 91%.

Eshop systém B2C Brána

Eshop systém B2C Brána – Zdá se vám náročné spravovat svůj vlastní internetový obchod? Se systémem B2C Brána je to snadné. Nemusíte mít nijak hluboké znalosti v oblasti informačních technologií. Systém je určen pro velké firmy i menší živnostníky.

Rain bird

závlahy, zavlažování, zavlažovací systémy – Vevera - zavlažování, závlahy a automatické zavlažovací systémy Vám nabízí zpracování projektové dokumentace závlahového systému, poradenská činnost v oboru závlah a zavlažování, přípravné práce, instalace závlahového systému včetně konzultace s naší zahradnickou firmou, opravy, údržba, a zazimování zavlažovacího systému.

Načítání trvalo 0.0558 sekund.