+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ZBORAN, s.r.o.

Klíčová slova: Stavebné práce, zateplenie budov, dovoz štrkov

E-mail: zboran@zboran.sk

Datum vloľení do katalogu: 21. ledna 2012

Popis: Stavebná spoločnosť zabezpečujúca stavebné práce všetkého druhu. Medzi poskytované služby patrí zateplenie budov, dovoz štrkov, prenájom a montáž debnenia, pokládka zámkovej dlažby a odvoz sute. Firma zabezpečuje aj zemné práce a kamenárske práce.

Web: www.zboran.sk

Další související informace

Virtuální veletrh práce

práce, nabídka zaměstnání, nabídka práce – Virtuální veletrh práce a nabídek zaměstnání to je Jobfairs.cz. Hledáte práci? známe odpověď - nabídky zaměstnání se všemi informacemi o předních společnostech na českém trhu nabízejících volná místa. Vyberte si tu správnou kariéru pro vás.

IMPEX-DEKOR, s.r.o.

DVERE, STAVEBNÉ PUZDRÁ, SKLO, PODLAHY, KĽUČKY – Naša firma sa zaoberá distribúciou dverí, podláh, schodísk a okien vysokej kvality, určených pre náročného zákazníka. Zabezpečujeme rekonštrukčné práce a stavebné úpravy interiérov, montáž dverí, podláh, okien, sadrokartónu, tiež aplikácie klasických aj dekoračných omietok, maliarske práce a ďalšie.

Fórum práce

forum práce, forum, výměna zkušeností – Fórum pro výměnu zkušeností při hledání práce nebo zaměstnanců. Přidejte se do diskuze a diskutujte s ostatními uchazeči o tom, která personální agentura vám pomohla při zprostředkování práce, nebo naopak, se kterou jste měli negativní zkušenosti.

Načítání trvalo 2.9618 sekund.