+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zdeněk Tulis - JMES

Klíčová slova: elektroinstalace fotovoltaika úklid výškové práce

Datum vloľení do katalogu: 30. b?ezna 2010

Popis: Nabízíme tyto služby: elektroinstalace, hromosvody, servis a revize elektroinstalací, instalace a servis veřejného osvětlení. Dále nabízíme služby v oblastech fotovoltaika, výškové práce, úklidové služby, zemní práce.

Web: www.jmes.cz

Další související informace

Rekonstrukce objektů

rekonstrukce historických objektů, výškové práce – Věnujeme se záchraně, obnově a restaurování historických objektů. Jako vedlejší činnost provádíme výškové opravy a montáže pomocí horolezecké techniky.

Výškové práce Plzeň - Ing

Práce ve výškách, Práce ve výškách Plzeň, Výškové – Jsme specialisté na výškové práce. Nejen v regionu Plzeň a Plzeňský kraj pro vás uděláme jakékoliv výškové práce. Výškové práce zajišťujeme z mobilního lešení nebo využíváme horolezeckou techniku. Půjčujeme také lešení. Naše půjčovna lešení má v nabídce aluminiové lešení, pojízdné věže a závěsné lešení

Výškové práce Olomouc

výškové práce Olomouc – Jsme specialisty na výškové práce Olomouc. Provádíme veškeré práce ve výškách, nátěry a opravy fasád a ocelových konstrukcí, rizikové kácení, výškové mytí, odstraňování sněhu. Využijte pro výškové práce Olomouc naše odborníky.

Načítání trvalo 0.0772 sekund.