+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zdeněk Tulis - JMES

Klíčová slova: elektroinstalace fotovoltaika úklid výškové práce

Datum vloľení do katalogu: 30. b?ezna 2010

Popis: Nabízíme tyto služby: elektroinstalace, hromosvody, servis a revize elektroinstalací, instalace a servis veřejného osvětlení. Dále nabízíme služby v oblastech fotovoltaika, výškové práce, úklidové služby, zemní práce.

Web: www.jmes.cz

Další související informace

Výškové práce

výškové práce – V Ústeckém a Středočeském kraji nabízíme výškové práce na budovách, komínech a kácení stromů s použitím horolezecké techniky. Zajišťujeme opravu fasád domů a spár panelových domů, oprava střech, hromosvodů, lakování plechových střech. Dále nabízíme mytí oken výškových budov a údržbářské práce na výškových komínech. Provedeme kácení a prořez rizikových stromů, pokud není možné použití běžného kácení odspodu.

Výškové práce Praha

Výškové práce Praha, Práce ve výškách Praha, Mytí – V lokalitě Praha a Středočeský kraj děláme komplexní výškové práce. Jsme specialisté na jakékoliv práce ve výškách. Mezi výškové práce, které v regionu Praha a okolí nabízíme, patří například opravy a čištění fasád panelových domů, nátěry okapů, čištění okapů, mezi další námi nabízené výškové práce patří opravy výplní panelových spár.

Výškové práce

Výškové práce pomocí horolezecké techniky – Výškové práce pomocí horolezecké techniky nátěry střech(eternitových a plechových),fasád a konstrukcí spárování dilatací panelů výroba a montáž kovových konstrukcí kácení nebezpečných dřevin u domů vysokého napětí Atd..

Načítání trvalo 2.8041 sekund.