+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zdeněk Tulis - JMES

Klíčová slova: elektroinstalace fotovoltaika úklid výškové práce

Datum vloľení do katalogu: 30. b?ezna 2010

Popis: Nabízíme tyto služby: elektroinstalace, hromosvody, servis a revize elektroinstalací, instalace a servis veřejného osvětlení. Dále nabízíme služby v oblastech fotovoltaika, výškové práce, úklidové služby, zemní práce.

Web: www.jmes.cz

Další související informace

A+B Úklid Praha

AB úklidové práce zajišťují úklid domácností – Poskytujeme kvalitní úklidové služby, zejména úklid domácností, úklid kanceláří, úklid domů a další služby. Veškeré služby poskytujeme v regionech Praha a Středočeský kraj, po domluvě i v jiných lokalitách. Naše úklidová služba dělá jednorázové úklidy i pravidelné úklidy. Úklidové služby poskytujeme 24 hodin denně, úklid děláme v pracovních dnech i o víkendech.

REVIZE OOPP

REVIZE OOPP, VÝŠKOVÉ PRÁCE HOROLEZECKOU TECHNIKOU – Provádíme revize OOPP, výškové práce horolezeckou technikou, na špatně dostupných místech, kde nelze použít plošinu, lešení či žebřík. Výškové práce jsou cenově výhodnější než práce s použitím techniky výškových plošin. Pracujeme v každé roční době bez omezení. Těšíme se na spolupráci s Vámi

Výškové práce Olomouc

výškové práce Olomouc – Jsme specialisty na výškové práce Olomouc. Provádíme veškeré práce ve výškách, nátěry a opravy fasád a ocelových konstrukcí, rizikové kácení, výškové mytí, odstraňování sněhu. Využijte pro výškové práce Olomouc naše odborníky.

Načítání trvalo 0.0621 sekund.