+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zednické práce

Klíčová slova: zednické, stavební, koupelna, zateplení, stavba,rd

E-mail: slav.novotny@tiscali.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervence 2011

Popis: Nabízíme stavební a zednické práce. Od výstavby rodinných domů, garáží, přes přestavbu bytových jader až po rekonstrukci interiérů - koupelny, kuchyně, schody, podlahy, obklady, adt. Pokrýváme Ústecký kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj a Prahu.

Web: www.slava-novotny.webnode.cz

Další související informace

Nové fasády

zateplení, fasáda, zateplení, fasáda, renovac – Zateplení a renovace rodinných a bytových domů. Klempířské a zednické práce, půjčovna lešení, prodej stavebního materiálů. Nabízíme také pomoc kutilům. Vlastníme certifikát jakosti ISO9001:2001 a další certifikáty z oboru.

Výškové a hlubinné práce

Výškové a hlubinné práce horolezeckou technikou – Výškové a hlubinné práce horolezeckou technikou, rizikové kácení stromů, čištění studní, nátěry konstrukcí, střech a fasád, montážní práce, mytí oken a plášťů budov, zednické práce, shoz sněhu, montáž hromosvodů.

Výrobce arabského chleba

chleb, arabsky chleb, Pekárna Hadrous – Domácí arabský chléb - Pekárna Hadrous. Kapacita naši pekárny je 8000 balení arabského chleba denně. Naše výrobky neobsahují emulgátory a další chuťové nebo chemické přísady. Vybíráme první jakost mouky. Tmavé pečivo je vyrobeno z 100% grahamové mouky.

Načítání trvalo 0.2516 sekund.