+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zednické práce

Klíčová slova: zednické, stavební, koupelna, zateplení, stavba,rd

E-mail: slav.novotny@tiscali.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervence 2011

Popis: Nabízíme stavební a zednické práce. Od výstavby rodinných domů, garáží, přes přestavbu bytových jader až po rekonstrukci interiérů - koupelny, kuchyně, schody, podlahy, obklady, adt. Pokrýváme Ústecký kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj a Prahu.

Web: www.slava-novotny.webnode.cz

Další související informace

CZ-STAVBY Pavel Pravda

malíři, natěrači, zateplení, zedníci, fasády, štuk – Malíři, natěrači, zedníci, zateplení nemovitostí a jiná stavební řemesla na profesionální úrovni. Uvedené práce jsme schopni realizovat v jakémkoliv rozsahu. Celoročně pracujeme v Praze a okolí, Českých Budějovicích.

Rekonstrukce bytů Praha

Rekonstrukce bytů Praha, rekonstrukce bytů – Rekonstrukce bytů Praha – rekonstrukce bytu, koupelny i kuchyně. Provádíme kompletní rekonstrukce panelových bytů, vyzdívání bytových jader na klíč a instalatérské, elektrikářské i malířské práce.

Uklid.Puclik.cz profesionální úklid

úklid, úklidové služby, uherské hradiště, úklid ka – Nemáte dostatek času pro úklid svého domu, bytu, či kanceláře? Náš profesionální tým udělá vše za vás! Od nejdrobnějších maličkostí, jako je otření prachu a nečistot, až po vyčištění koberců a čalounění.

Načítání trvalo 0.2004 sekund.