+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zednictví Šamo

Klíčová slova: zedníctví, dlažba,obklad, sadrokarton

E-mail: hanyssamo@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. dubna 2014

Popis: Vítáme Vás na stránkách firmy Šamo Jan založenou v roce 2005, která poskytuje širokou škálu stavebních a instalatérských prací. Zajistíme Vám kompletní dodávku počínaje předběžným rozpočtem zdarma. Používáme nejnovější technologie používané ve stavebnictví.

Web: www.zednictvi-samo.eu

Další související informace

Hodinový manžel - jihočes

hodinový manžel, řemeslník, služby do domu, Tábor, – Služby nejen pro Váš dům, zahradu, byt nebo kancelář. S námi ušetříte čas, peníze, ale i nervy. Pokud máte doma práci se kterou si nedokážete poradit nebo zkrátka nemáte čas se tím zabývat, využijte naše služby. Hodinový manžel je tu pro Vás.

Rekonstrukce bytů Praha

Rekonstrukce bytů Praha, rekonstrukce bytů – Rekonstrukce bytů Praha – rekonstrukce bytu, koupelny i kuchyně. Provádíme kompletní rekonstrukce panelových bytů, vyzdívání bytových jader na klíč a instalatérské, elektrikářské i malířské práce.

KK Střechy

střechy, pokrývačství, klempířství, tesařství – Naše firma Vám kvalitně a s dobrou zárukou poskytne veškeré práce z oblasti stavebních, klempířských, pokrývačských nebo tesařských prací. Samozřejmostí jsou i drobné práce k údržbě střech, nebo např. olemování komínů, okapové systémy, voděodolné nátěry a řada dalších prací dle Vašich potřeb a požadavků.

Načítání trvalo 0.0971 sekund.