+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zednictví Šamo

Klíčová slova: zedníctví, dlažba,obklad, sadrokarton

E-mail: hanyssamo@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. dubna 2014

Popis: Vítáme Vás na stránkách firmy Šamo Jan založenou v roce 2005, která poskytuje širokou škálu stavebních a instalatérských prací. Zajistíme Vám kompletní dodávku počínaje předběžným rozpočtem zdarma. Používáme nejnovější technologie používané ve stavebnictví.

Web: www.zednictvi-samo.eu

Další související informace

Střechy MALÝ - Nová Paka

Střecha, Střechy, Sádrokarton, stavební práce – STŘECHY NA KLÍČ, KOMPLETNÍ DODÁVKA A MONTÁŽ, OPRAVY , REKONSTRUKCE a MONTÁŽ NOVÝCH STŘECH, Tesařské práce, Montáž sádrokartonu ( půdní vestavby), zdarma vypracování rozpočtu pro Vaši střechu , Pokládka zámkové dlažby , Nová Paka.

Zednictví Praha

rekonstrukce, opravy, stavebnictví, zednictví – Provádíme rekonstrukce a opravy bytových i nebytových prostor, bytových domů jak pro soukromý, tak i pro veřejný sektor. Stavíme ploty, kamenné zídky, kopeme a čistíme studny. Je pro nás samozřejmostí realizovat díla v kvalitě odpovídající představám investora a splňující požadavky patřičných norem, předpisů a moderních technologií. I vy máte možnost využít našich služeb a stát se našimi spokojenými zákazníky. Pokud máte o naše služby zájem, můžete si prostudovat naši nabídku.

KK Střechy

střechy, pokrývačství, klempířství, tesařství – Naše firma Vám kvalitně a s dobrou zárukou poskytne veškeré práce z oblasti stavebních, klempířských, pokrývačských nebo tesařských prací. Samozřejmostí jsou i drobné práce k údržbě střech, nebo např. olemování komínů, okapové systémy, voděodolné nátěry a řada dalších prací dle Vašich potřeb a požadavků.

Načítání trvalo 0.0621 sekund.