+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Abatec CZ, s.r.o.

Klíčová slova: Osvětlení

E-mail: info@abatec.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ??jna 2008

Popis: Abatec se zaměřuje na osvětlení sportovišť, hřišť, nástupišť a jiných venkovních areálů. Osvětlení provádí od návrhu přes montáž po servis včetně dodání sklápěcích osvětlovacích stožárů, fixních stožárů, stožárů pro telekomunikační účely a světlometů

Web: www.abatec.cz

Další související informace

Lumeon - světelná reklama

světelná reklama,reklama,osvětlení – Nabídka světelných a nesvětelných reklamních systémů, venkovních dekorací, vánočních dekorací, interiérového osvětlení, velkoplošných světelných reklam, orientačních systémů a souvisejících produktů a služeb.

Realitní Kancelář Real Kartel

realitní kancelář, reality, nemovitosti, nabídka – Realitní kancelář s dlouholetou tradicí Vám zprostředkuje nákup, prodej a pronájem nemovitostí, zajistí kompletní právní servis (kupní, darovací, zástavní smlouvy, rozdělení a vypořádání vlastnictví), znalecké posudky a daňové poradenství.

Foukaná minerální izolace

izolace, foukaná izolace, zateplení, tepelná izola – Provádíme tepelné izolace střech pomocí foukané izolace minerální vatou. Foukaná izolace je efektivní díky svým výborným izolačním vlastnostem, tvarové stálosti i dlouhé živostnosti. Foukaná izolace je odolná vůči plísním, hnilobě i škůdcům. Je vyrobena z nehořlavého materiálu.

Načítání trvalo 0.0741 sekund.