+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Abax - revize elektro

Klíčová slova: revize, elektrorevize, revizní zpráva, revize

E-mail: servis@abax.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervna 2009

Popis: Provádíme v celé ČR revize elektrospotřebičů, ručního elektrického nářadí a strojů, elektroinstalací, rozvodů, rozvaděčů, hromosvodů, jak v běžném prostředí, tak v prostředí s nebezpečím výbuchu. Zbavíme Vás povinnosti hlídat prošlé revizní lhůty.

Web: revize.abax.cz

Další související informace

PYROKONTROL

požární ochrana, bezpečnost práce, revize – Jsme firma PYROKONTROL trading & consulting, zastoupená Dr. Ing. Janou Maturovou, která je členem profesní komory požární ochrany a České společnosti pro jakost. Jsme firma s dynamickým kolektivem, působící na trhu již od roku 1991. Našimi klienty jsou vážené a uznávané firmy ve svých oborech. Nabízíme komplexní zajištění podnikajících fyzických, právnických a soukromých osob v: - požární ochraně, - bezpečnosti práce, - enviromentu, - revizích elektrických zařízení do 1000 V, v prostorech bez nebezpečí výbuchu (rozsah E2A).

REVIZNIPRACE.CZ

revize, kontrola, zkouška, plyn, elektro, komíny, – Provádíme revize, kontroly a zkoušky v odvětvích: plyn, elektro, komíny, protipožární zařízení, kanalizace, voda, topení. Zajišťujeme kompletní vedení ucelené revizní agendy pro majitele nebo správce nemovitostí, včetně archivace předepsané dokumentace.

Účetnictví a daně

Accounting,tax,účetní,daňová přiznání,outsourcing – Zajišťujeme komplexní služby v oblasti vedení a rekonstrukce účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd a daňových přiznání pro malé a střední firmy. Účetní služby poskytujeme v Plzni a okolí, Praze a Středočeském kraji.

Načítání trvalo 0.0581 sekund.