+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aditum personální agent

Klíčová slova: personální agentura, Recruitment, Temporary help

E-mail: info@aditum.eu

Datum vloľení do katalogu: 18. ?ervna 2008

Popis: ADITUM je česká personální společnost se sídlem v Ústí nad Labem,která se opírá o dlouholeté zkušenoti v oblasti aktivního zahraničního obchodu s asijskými zeměmi. Přijďte se přesvědčit na vlasní oči.

Web: www.aditum.eu

Další související informace

Association of Authorize

personální agentura, recruitment manažer, managem – Personální agentura zabývající se vyhledáváním odborníků na vyšší a střední pozice v mezinárodních a českých společnostech zaměřených na rychloobrátkové zboží, farmacii, služby, automobilový průmysl, informatiku a finanční služby.

Individuální výuka anglič

angličtina, individuální, výuka, cena, jazyk – Výuka angličtiny formou individuálních lekcí - nejefektivnější způsob učení. Individuální přístup umožňuje kurz plně přizpůsobit studentovi obsahem, časem i místem výuky, a maximalizovat tím jeho efekt.

free mobile text sms

Professional, mobile, text message, sending – Highly powerful PC Mobile SMS software facilitates users That Deliver bulk text messages like advertisements, market news, product Campaigns, invitations.Most effective pc to mobile sms is very useful for different enterprises to easily reach their target customers and promote their products.

Načítání trvalo 0.7049 sekund.