+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Admio s.r.o.

Klíčová slova: účetnictví, mzdy, platy, poradenství

E-mail: info@admio.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. kv?tna 2008

Popis: Vedení účetnictví (podvojné účetnictví i daňová evidence). Zpracováváme mzdy a kompletní účetní i personální agendu pro mzdové účetnictví. Účetnictví vedeme průběžně s pravidelnými účetními uzávěrkami. Při účetnictví poskytujeme účetní poradenství.

Web: www.admio.cz

Další související informace

EKK Servis s.r.o.

účetnictví, daně, mzdy,daňové přiznání, audit, – Zpracování, poradenství, vedení, kontrola: kompletní účetnictví, vč. účetních závěrek, výkazů a daňových přiznání, archivace dokladů, mzdy, DPH, účetní audity, ekonomické poradenství, založení firmy, konkurzy a likvidace. Zastupování klienta na úřadech, zdravotních pojišťovnách, správě sociálního zabezpečení a při kontrolách finančního úřadu.

Jiří Gabaj - GMG

účetnictví, ekonomické služby a poradenství – účetnictví, ekonomické služby a poradenství, účetní služby, mzdové služby a poradenství, finanční poradenství, daňové poradenství, zmíněné služby poskytujeme pro Jihomoravský kraj, zejména pro Vyškov a okolí, Brno a okolí

Účetní a daňové služby

účetnictví, daňová evidence, DPH, sklady, fakturac – Poradíme v začátcích, provedeme růstem firmy, pomůžeme s ukončením. Poskytujeme kompletní služby v oblasti vedení účetnictví, daňové evidence, mezd a daní za rozumné ceny. Poradíme v začátcích, provedeme růstem firmy, pomůžeme s ukončením.

Načítání trvalo 0.3473 sekund.