+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Admio s.r.o.

Klíčová slova: účetnictví, mzdy, platy, poradenství

E-mail: info@admio.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. kv?tna 2008

Popis: Vedení účetnictví (podvojné účetnictví i daňová evidence). Zpracováváme mzdy a kompletní účetní i personální agendu pro mzdové účetnictví. Účetnictví vedeme průběžně s pravidelnými účetními uzávěrkami. Při účetnictví poskytujeme účetní poradenství.

Web: www.admio.cz

Další související informace

Účetní a daňové služby

účetnictví, daňová evidence, DPH, sklady, fakturac – Poradíme v začátcích, provedeme růstem firmy, pomůžeme s ukončením. Poskytujeme kompletní služby v oblasti vedení účetnictví, daňové evidence, mezd a daní za rozumné ceny. Poradíme v začátcích, provedeme růstem firmy, pomůžeme s ukončením.

Vuco Plus

účetnictví, sportovní,poháry,trofeje,papyrus,dipl – Zpracování a vedení účetnictví, kompletní mzdová agenda, zpracování daňových přiznání. Prodej sportovních pohárů, trofejí a medailí, prodej předloh papírových diplomů (bez vyplňování textu), prodej orig. ručně malovaných papyrusů.

RNDr. Pavol Jediný - Pars

autobusová doprava, účtovníctvo, mzdy, dane – Firma sa zaoberá nepravidelnou vnútroštátnou a medzištátnou autobusovou dopravou s kapacitou do 33 osôb a spracovaním jednoduchého účtovníctva, daní, miezd a personalistiky. Firma sa zaoberá nepravidelnou vnútroštátnou a medzištátnou autobusovou dopravou s kapacitou do 33 osôb a spracovaním jednoduchého účtovníctva, daní, miezd a personalistiky.

Načítání trvalo 0.0630 sekund.